M jak miłość

M jak miłość. Andrzej pobity! Krystian Wieczorek pokazał twarz w siniakach. Fani przerażeni, że to efekt zdrady Magdy - ZDJĘCIA

Andrzej (Krystian Wieczorek) w "M jak miłość" rzekomo zdradził Magdę (Anna Mucha) i spłodził kochance Julii (Marta Chodorowska) dziecko. On sam wprawdzie tego faktu nie pamięta, ale "życzliwa" Sylwia (Hanna Turnau), przyjaciółka Malickiej doniosła o wszystkim Magdzie. Nic dziwnego, że Magda wpadła w czarną rozpacz i uciekła od męża do siedliska. Wstrząśnięci tą aferą fani śledzą każdy ruch grających ten dramatyczny trójkąt gwiazd w mediach społecznościowych. Aktualnie oniemieli na widok posiniaczonej twarzy Krystiana Wieczorka! Pytają, czy to Magda tak Andrzeja w "M jak miłość" urządziła. Jaka jest prawda? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Andrzej z M jak miłość pokazał twarz w siniakach! Kto go tak urządził - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Andrzej w 1653 odcinku "M jak miłość" na konferencji we Wrocławiu wypił zdecydowanie za dużo, pocałował się z Julią w hotelowym barze, a następnie odniósł jej torebkę do pokoju. Rano, mecenas Budzyński obudził się nagi w łóżku mecenas Malickiej i tak zaczął się jeden z największych dramatów "M jak miłość". Fani bardzo szybko znienawidzili Julię i jej przyjaciółkę Sylwię, ale Andrzeja oszczędzają. Wierzą bardziej w to, że padł ofiarą manipulacji Julii, która zapragnęła go mieć dla siebie. Nic dziwnego, że kiedy Krystian Wieczorek opublikował ZDJĘCIE posiniaczonej twarzy na swoim profilu na Instagramie, natychmiast pojawiły się gorące komentarze widzów serialu.     

Panie Krystianie co takiego się panu stało?

- Aha... Była rozmowa z Magdą. ?

Nieźle Pan nabałaganił ?#mjakmilość

- Już to widzę jak się okaże, że to nie dziecko Andrzeja...ona była w ciąży i go po prostu wrobiła. Ale czy Madzia go przyjmie? Ah te seriale ???

Sam Wieczorek milczy jak zaklęty na temat tego, co się stało z jego twarzą, w żaden sposób też nie oznaczył posta na swoim Instagramie. Nie wiadomo więc na pewno z jakiej produkcji rozchwytywanego gwiazdora "M jak miłość" pochodzą sińce. Niewykluczone, że Wieczorek został w ten sposób ucharakteryzowany do roli w fabularyzowanym dokumencie kryminalnym "Opowiem ci o zbrodni" w Polsacie.   

Zobacz też: M jak miłość. Andrzej odkryje spisek Julii?! Fani są pewni, że powtórzy testy na ojcostwo i udowodni, że dziecko nie jest jego!

M jak miłość odcinek 1678 ZWIASTUN. Magda pokaże Andrzejowi wiadomość o dziecku Julii! Maciek znienawidzi Budzyńskiego
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze