M jak miłość

M jak miłość. Andrzej odkryje spisek Julii?! Fani są pewni, że powtórzy testy na ojcostwo i udowodni, że dziecko nie jest jego!

W "M jak miłość" wątek rzekomej zdrady Andrzeja (Krystian Wieczorek) z Julią (Marta Chodorowska) jest od miesięcy najgorętszym tematem. Na konferencji we Wrocławiu Budzyński zdecydowanie za dużo wypił, czego efektem - według Julii - jest jej ciąża. Jednak coraz więcej dowodów zaczyna wskazywać na to, że Malicka już była w ciąży, kiedy zaciągnęła Andrzeja do hotelowego łóżka. Andrzej aktualnie walczy z poczuciem winy i własną pamięcią, w której są ogromne dziury z tamtej nocy. Fani "M jak miłość" widzą już dla niego dobre rozwiązanie! Szansą dla Andrzeja jest zażądanie powtórzenia badań DNA dziecka i przedstawienia ich w sądzie. Czy tak właśnie będzie? Sprawdź co już wiemy!

Andrzej i Julia z "M jak miłość" spotkają się w sądzie? Powtórzy badania DNA dziecka 

W "M jak miłość" nastał bardzo zły czas dla Magdy i Andrzeja Budzyńskich. Prawnik na konferencji we Wrocławiu zdecydowanie za dużo wypił w towarzystwie pięknej Julii i wylądował u niej w łóżku. Konsekwencje są opłakane - Malicka szybko ogłosiła, że jest z w ciąży i w 1673 odcinku "M jak miłość" przedstawiła mu nawet badania DNA, które rzekomo to potwierdzają. Tylko dlaczego nikt nie wierzy, że to jego dziecko?  

Andrzej nie pamięta, by przespał się z Julią

Jedyną osobą w "M jak miłość", która ma wątpliwości jest sam Andrzej, a to dlatego, że z nocy we Wrocławiu praktycznie niewiele pamięta. Twarde fakty są takie, że Budzyński w 1654 odcinku "M jak miłość" obudził się następnego dnia rano w łóżku z nagą Malicką. Ale czy w stanie totalnego upojenia alkoholowego był w stanie zrobić cokolwiek więcej, niż zasnąć

- Andrzej zażąda w sądzie zrobienia nowych badań DNA! - piszą fani na Facebook-u i Instagramie. 

- Niedługo pojawi się mąż Julii i będzie chciał udowodnić, że to jego dziecko. I Andrzej mu w tym pomoże!

- Do niczego nie doszło a cała ta sytuacja z ciąża to jej wymysł, że to Andrzej jest ojcem dziecka!

- Andrzej jej nie zdradził to ona to ukartowała że z nią spał jest niewinny na pewno!

Kiedy w "M jak miłość" w Budzyńskim obudzi się prawnik i powtórzy badania DNA?

Pozostaje pytanie kiedy Andrzej w "M jak miłość" przypomni sobie, że jest wyśmienitym prawnikiem. Gdyby jego klient miał podobne problemy wiedziałby co robić. Powtórzenie badań DNA przed sądem faktycznie byłoby pierwszym krokiem na drodze do prawdy. A tak, jeszcze przez kilka tygodni Julia będzie wmawiała Budzyńskiemu, że jest z nim w ciąży, że dziecko, którego się spodziewa jest jego.

M jak miłość odcinek 1674 ZWIASTUN. Magda dowie się o zdradzie Andrzeja! Odejdzie od męża do Pawła
Najnowsze