M jak miłość. Ależ Magda się zmieni po wakacjach! Andrzej oszaleje na jej punkcie! Musisz to zobaczyć – ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Ależ Magda się zmieni po wakacjach! Andrzej oszaleje na jej punkcie! Musisz to zobaczyć – ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość. Ależ Magda się zmieni po wakacjach! Andrzej oszaleje na jej punkcie! Musisz to zobaczyć – ZDJĘCIA

Magda w "M jak miłość" powali na kolana swojego niewiernego męża Andrzeja (Krystian Wieczorek)! Zdradzona Budzyńska (Anna Mucha) pozbiera się po tym ciosie i z przerażonej "myszki" zamieni się znów w seks-bombę! Magda rozpuści swoje piękne długie włosy, a golf zamieni w suknię z głębokim dekoltem. Budzyński dosłownie "padnie" na widok swojej żony na imprezie z przyjaciółmi w siedlisku! Czy sprytna Julia (Marta Chodorowska)w "M jak miłość" może mieć jakiekolwiek szanse z piękną Magdą?

"M jak miłość". Budzyński znów zakocha się w Magdzie! Taka piękna jeszcze nie była

Wspaniałe wieści z planu "M jak miłość" dla fanów małżeństwa Budzyńskich. Jak pamiętamy, Andrzej dał się omotać Julii na konferencji we Wrocławiu, a owocem tej nocy ma być jego dziecko. I choć nie do końca jest pewne, z kim Malicka zaszła w ciąże, on weźmie odpowiedzialność na siebie. Magda o zdradzie dowie się przypadkiem w siedlisku i wyleje morze łez, zanim mu wybaczy. Ale wygląda na to, że wrócą do siebie a Budzyńska będzie piękna jak nigdy dotąd!

Magda pokona Julię urodą!

Na ZDJĘCIACH z planu "M jak miłość" widzimy nie tylko wspaniałą imprezę przyjaciół w siedlisku. To co szokuje, to wielka metamorfoza Magdy! Kiedy zaczyna kręcić sceny jest jeszcze w czerwonym golfie, z poważną miną. Ale już za chwilę z kadru wyłania się prawdziwa seks-bomba! Musisz to zobaczyć w GALERII ZDJĘĆ!

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach 2022. Magda wybaczy Andrzejowi zdradę! Impreza z przyjaciółmi w siedlisku zmieni wszystko – ZDJĘCIA

Wygląda na to, że małżeństwo Budzyńskich w "M jak miłość" przetrwa dzięki sile ich miłości. Cokolwiek się stanie, Andrzej Magdę kocha a ona rozkwita w jego obecności. I tak razem pokonają Julię! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Policja w siedlisku wróży kłopoty

W siedlisku w "M jak miłość" pojawi się także Kamil, który ma "postawić Andrzeja do pionu". Ale jest jeden haczyk w tym wszystkim... Podczas imprezy pojawi się tam umundurowany Rafał bez Ali, który wyraźnie dotrze na interwencję. Czy piękne chwile Andrzeja i oszałamiającej Magdy zakończą się jakąś tragedią?

Zobacz też: Gwiazda M jak miłość rozpala zmysły na wakacjach! Adriana Kalska w bikini wyłania się z morza - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach. Magda i Andrzej znów szczęśliwi! Na ważnej imprezie w siedlisku będą już razem
Najnowsze