M jak miłość 1527: Budzyński wypomni Magdzie, że nie jest tak dobrą matką jak Kinga

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość 1527: Budzyński wypomni Magdzie, że nie jest tak dobrą matką jak Kinga

M jak miłość 1527: Budzyński wypomni Magdzie, że nie jest tak dobrą matką jak Kinga

2020-09-16 17:44

W 1527 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) będzie martwić się o Kingę (Katarzyna Cichopek). Jej zdaniem Zduńska wzięła na siebie ogromną odpowiedzialność oferując opiekę nad Wojtkiem (Feliks Matecki). Przy czym kobieta wydaje się być pełna energii i w ogóle nie potrzebować odpoczynku. Dla Budzyńskiej będzie to bardzo podejrzane. W 1527 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) da jej do zrozumienia, że Kinga jest świetną, oddaną matką i spełnia się w życiu. Czy to atak w stronę Magdy, że sama nie jest w stanie tak się poświęcić macierzyństwu?

"M jak miłość" odcinek 1527 - wtorek, 22.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1527 odcinku "M jak miłość" Kinga nie dość, że wychowuje swoje dzieci, to jeszcze będzie mieć pod opieką Wojtka. Sama zaoferowała Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), że podczas pobytu kobiety we Francji, zajmie się Wojtkiem. Sytuacja jest o tyle trudna, że Kinga nie ma wsparcia w postaci męża. Piotrek (Marcin Mroczek) wyjechał i coraz rzadziej kontaktuje się z rodziną. Magda w 1527 odcinku "M jak miłość" będzie bardzo podejrzliwa w stosunku do Zduńskiej. Jej zdaniem Kinga może korzystać z jakichś wspomagaczy, aby mieć tyle siły i energii.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1527: Paweł spędzi noc z Kingą. Nie będzie mógł patrzeć na jej cierpienie

M jak miłość odcinek 1524 ZWIASTUN. Barbara potępi Piotrka za porzucenie rodziny. Joasia dowie się o wypadku Leszka

W 1527 odcinku "M jak miłość" dojdzie do rozmowy Magdy z Andrzejem. Kobieta wyjawi mu, że jej zdaniem Kinga zachowuje się podejrzanie. Budzyński będzie zupełnie innego zdania.

- Słuchaj wyskoczę na chwilę z pracy, pojadę na chwilę do Kingi, bo Piotrek się o nią martwi, że jest jakoś dziwnie podniecona - zacznie Magda

- To chyba dobrze - odpowie Andrzej

- No jak dobrze? Przecież ona ma 5 dzieci na głowie i psa. Każdy normalny człowiek dawno padłby na twarz - wyjaśnia zdenerwowana Magda w 1527 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Barbara zginie?! Morderczyni Ola najpierw otruje Józefa, a potem spowoduje wypadek - WIDEO

W 1527 odcinku "M jak miłość" Andrzej wypomni jej, że Kinga jest po prostu oddaną, kochającą matką.

- Ona może właśnie w taki sposób się realizuje... - dosadnie stwierdzi Andrzej.

Magda sama jest matką, ale nie oddaje się macierzyństwu. Czy dziwna wymiana zdań między nią a Andrzejem doprowadzi do wzajemnych pretensji i kłótni? Tego dowiemy się w nadchodzących odcinkach "M jak miłość".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze