Lilka z M jak miłość obrzydliwie nękana przez fanów. Pytali Monikę Mielnicką o jej majtki!

i

Autor: Instagram Lilka z M jak miłość obrzydliwie nękana przez fanów. Pytali Monikę Mielnicką o jej majtki!

Lilka z M jak miłość obrzydliwie nękana przez fanów. Pytali Monikę Mielnicką o jej majtki!

2021-08-17 15:33

Fani Lilki z "M jak miłość" nie mogą pogodzić się z odejściem tej postaci z serialu, więc dręczą Monikę Mielnicką pytaniami. Młoda aktorka ujawniła bezczelne i obrzydliwe komentarze, które wykraczają poza normalną ciekawość. Lilka z "M jak miłość" była raczej dość spokojna i skryta, a ufała jedynie Mateuszowi (Krystian Domagała) i najbliższym. Monika Mielnicka wydaje się być podoba, więc pytania o to, jaką nosi bieliznę są dla niej bardzo niewygodne i nie na miejscu. A internauci przeszli samych siebie próbując zajrzeć jej do łóżka!

Pytania do młodej gwiazdy "M jak miłość" szokują! Chcieli wiedzieć wszystko, nawet czy jest dziewicą 

Monika Mielnicka odeszła z "M jak miłość", ale nie daje o sobie zapomnieć. Chciała zaspokoić ciekawość obserwatorów, więc urządziła na swoim Instagramie akcję odpowiadania na ich pytania. Chyba szybko tego pożałowała, bo ludzie przekroczyli wszelkie granice. Monika Mielnicka, podobnie jak Lilka z "M jak miłość", raczej ufa tylko najbliższym, bo nigdy nie upubliczniała szczegółowych wiadomości ze swojego prywatnego życia. Tym bardziej szokują komentarze, które pojawiły się pod jej adresem.

Gwiazdy "M jak miłość" są uwielbiane w Polsce, więc nic dziwnego, że widzowie serialu chcą dowiedzieć się nieco więcej o ich prywatnym życiu. Czasami jednak ciekawość przeradza się we wścibskość i przekracza granice dobrego smaku. Tak też było z Moniką Mielnicką, która otrzymała pytania m.in. o to, czy jest dziewicą! 

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Ostatnia prośba umierającego Władka. Już nie wróci z singapurskiego szpitala?

19-letnia Ala z M jak miłość szaleje w takich luksusach! Nikt nie uwierzy co robi ze swoim chłopakiem

Młoda gwiazda "M jak miłość" podzieliła się obrzydliwymi pytaniami, które padły od ciekawskich widzów. Niektóre osoby spytały się wprost czy uprawiała już seks, jakie nosi majtki, a nawet jaki kolor bielizny ma w tej chwili ubrany. Mielnicka nie pozostała dłużna i nie tylko nie odpowiedziała na żenujące pytania, ale też skomentowała to pisząc, że są to dla niej tematy tabu. Nie odniosła się do pytań obserwatorów o tak intymne sprawy jak seks czy noszona bielizna. Nic dziwnego, skoro młoda dziewczyna chce chronić swoją prywatność, a komentarze wykroczyły poza normalną ciekawość. 

Przeczytaj: BrzydUla 2. Ula okradziona przed pokazem w F&D w 154 odcinku! Tak Marek będzie pocieszał żonę - ZWIASTUN

Monika Mielnicka mocno się zdenerwowała, ale przy okazji wyjaśniła też kwestię "M jak miłość", gdzie przez dłuższy czas wcielała się w rolę żony Mateusza Mostowiaka. Lilka odeszła z "M jak miłość" z przytupem, bo ze spokojnej dziewczyny, stała się rozwydrzoną materialistką, która zostawiła męża dla bogatego obcokrajowca. Widzom "M jak miłość" nie bardzo spodobała się ta nagła przemiana postaci, ale nie mieli wiele do powiedzenia. Mielnicka przy okazji odpowiadania na pytania fanów przyznała, że nie ma zamiaru pojawić się więcej w hicie TVP2 i zakończyła swoją przygodę z serialem. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze