Kurdej-Szatan wyleciała z M jak miłość. Teraz to piękna Dominika Kryszczyńska ją zastąpi. Kochanka Leszka ostatecznie zniszczy Joasię - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm/ vod.tvp.pl Kurdej-Szatan wyleciała z M jak miłość. Teraz to piękna Dominika Kryszczyńska ją zastąpi. Kochanka Leszka ostatecznie zniszczy Joasię - WIDEO

Kurdej-Szatan wyleciała z M jak miłość. Teraz to piękna Dominika Kryszczyńska ją zastąpi. Kochanka Leszka ostatecznie zniszczy Joasię - WIDEO

2021-11-10 11:08

Barbara Kurdej-Szatan została wyrzucona z "M jak miłość", ale jej miejsce już dawno zajęła inna aktorka, piękna i zdolna 27-letnia Dominika Kryszczyńska. Jako nowa kochanka Leszka Krajewskiego, czyli Sławka Uniatowskiego stanie się największą rywalką Joasi Chodakowskiej. I to najpewniej przez nią Joasia odejdzie z "M jak miłość", bo przebiegła gwiazda internetu Miss Fitness Luiza, którą gra Kryszczyńska zamieni życie Chodakowskiej w piekło. Decyzja TVP jest nieodwołalna. Prezes Jacek Kurski już ogłosił, że Kurdej-Szatan ostatni raz pojawi się w 1619 odcinku "M jak miłość", którego emisja w TVP2 jest zaplanowana na 6.12.2021! Odejście Joasi będzie miało związek z tym co zrobi jej Luiza. Zobaczcie WIDEO z tych scen z serialu.

Co się stanie z Joasią w "M jak miłość" po wyrzuceniu Barbary Kurdej-Szatan z serialu?

Barbara Kurdej-Szatan wyrzucona z "M jak miłość" i zastąpiona inną aktorką! Kiedy Dominika Kryszczyńska latem dołączyła do obsady serialu jako nowa ekranowa partnerka Sławka Uniatowskiego, a tym samym rywalka Kurdej-Szatan nikt nie podejrzewał, że właśnie ona zajmie miejsce Joasi Chodakowskiej na dłużej! I nie tylko u boku Leszka, ale także jako bohaterka, której wątek będzie bardzo rozwinięty, wpłynie na losy Joasi. Zaręczyny Leszka i Luizy były zapowiedzą tego, że wokół tej pary zrobi się naprawdę gorąco. I choć w 1617 odcinku "M jak miłość" Leszek wróci do Joasi, bo dowie się, że jej ciąża z Michałem (Paweł Deląg) to było jedno wielkie kłamstwo, to Luiza nie odpuści jej tak łatwo.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1619: Koniec Joasi Chodakowskiej. Barbara Kurdej-Szatan wyrzucona z hitu TVP

Sprawdź też: Kurdej-Szatan ostatni raz w M jak miłość. Joasia odejdzie zakochana w Leszku i wreszcie szczęśliwa - WIDEO

Sceny z "Kulis serialu M jak miłość" z fragmentami 1617 odcinka i ostatniego 1619 odcinka z udziałem Barbary Kurdej-Szatan dowodzą, że narzeczona Leszka nie cofnie się przed niczym, żeby rozdzielić Joasię z ukochanym! Początkowo Chodakowska nie będzie podejrzewała jak groźną rywalką jest Miss Fitness. Ich pierwsze spotkanie całą trójką w restauracji będzie przebiegało w sympatycznej, ale napiętej atmosferze. Leszek nawet nie przyzna się Luizie, że był z Joasią i chciał z nią wziąć ślub. Tego dnia postanowi ostatecznie się z nią pożegnać.

W 1617 odcinku "M jak miłość" odwiedzi Joasię i wyzna jej, że zawsze będzie najważniejszą kobietą w jego życiu i nikt tego nie zmieni. Chodakowska nieźle się wkurzy! - Przestań. Nie mogę tego słuchać! Co z tobą jest nie tak? Żenisz się z inną kobietą, a przychodzisz do mnie i opowiadasz takie rzeczy?! Jesteś podły!

- Dobrze wiesz, że gdybyś tylko była wolna... - wytłumaczy Leszek. - Jestem wolna! - krzyknie Joasia.- A Michał, a ślub?... A wasze dziecko?... Przecież jesteś z nim w ciąży! Myślisz, że o tym nie wiem?! - zapyta rozżalony Krajewski.

Dopiero wtedy w 1617 odcinku "M jak miłość" kłamstwo Michała o ciąży Joasi wyjdzie na jaw! A zakochani wrócą do siebie mimo, że Leszek zaręczył się z Luizą! Okazuje się jednak, że Miss Fitness nie przyjmie do wiadomości, że to koniec. Postanowi pozbyć się Joasi, żeby mieć Leszka tylko dla siebie. Jak to zrobi? Ze scen z 1619 odcinka "M jak miłość", w którym Kurdej-Szatan pojawi się ostatni raz w serialu wynika, że będzie grozić Joasi, że zamieni jej życie w piekło. Mało tego! Naśle na nią fotoreporterów, żeby wszyscy dowiedzieli się jak Chodakowska odebrała jej narzeczonego.

Jaki będzie koniec Joasi w 1619 odcinku "M jak miłość"? Luiza będzie chciała ją zabić, a może razem z Leszkiem wyjadą gdzieś z kraju? To się okaże dopiero 6 grudnia 2021 Pewne jest, że w 1619 odcinku "M jak miłość" Joasia przejmie oświadczyny Leszka i po zaręczynach zaczną planować podróż poślubną do Francji. Nie będą wiedzieli gdzie zamieszkają po ślubie.

Jedno jest pewne - Dominika Kryszczyńska dołączyła do obsady "M jak miłość" na dłużej i wyrzucenie Kurdej-Szatan będzie miało duży wpływ na rozwój roli Luizy w serialu. Bo była Leszka postanowi zniszczyć Joasi życie i rozdzielić ją z Krajewskim!

Barbara Kurdej-Szatan ostatni raz w M jak miłość. Joasia odejdzie zakochana w Leszku i wreszcie szczęśliwa!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze