Kurdej-Szatan ostatni raz w M jak miłość. Joasia odejdzie zakochana w Leszku i wreszcie szczęśliwa - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film Kurdej-Szatan ostatni raz w M jak miłość. Joasia odejdzie zakochana w Leszku i wreszcie szczęśliwa - WIDEO

Kurdej-Szatan ostatni raz w M jak miłość. Joasia odejdzie zakochana w Leszku i wreszcie szczęśliwa. Będą zaręczyny w 1619 odcinku! - WIDEO

2021-11-10 14:18

W 1619 odcinku "M jak miłość" Joasia ostatni raz pojawi się na ekranach stacji TVP2. Barbara Kurdej-Szatan została wyrzucona z "M jak miłość", co jest już oficjalną informacją, potwierdzoną przez samego prezesa TVP. Joasia odejdzie z "M jak miłość", ale będzie szczęśliwa, bo wróci do niej Leszek (Sławek Uniatowski), który zapomni o swoich zaręczynach z Luizą (Dominika Kryszczyńska) i oświadczy się Chodakowskiej! Osobiście przyjdzie do Joasi, u której poszuka potwierdzenia czy ciąża i związek, o których mówił Michał to prawda. Kiedy dowie się, że nie, oszaleje ze szczęścia i wręczy jej pierścionek zaręczynowy. Joasia odejdzie z "M jak miłość" zakochana ze wzajemnością!

"M jak miłość" odcinek 1619 - poniedziałek, 6.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1619 odcinku "M jak miłość" Joasia Chodakowska zniknie na zawsze i nigdy już nie wróci. Natychmiastowa decyzja zmiany scenariusza "M jak miłość" została ogłoszona przez samego Jacka Kurskiego, który we wpisie na Twitterze poinformował o wyrzuceniu aktorki z serialu.

- Barbara Kurdej-Szatan nie będzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br. - napisał.

Poznaj szczegóły wyrzucenia Barbary Kurdej-Szatan z "M jak miłość": M jak miłość, odcinek 1619: Koniec Joasi Chodakowskiej. Barbara Kurdej-Szatan wyrzucona z hitu TVP

Trzeba przyznać, że w "M jak miłość" nic nie wskazuje na fakt rychłego odejścia jednej z bardziej lubianych postaci. Chodakowska przeżywa obecnie odejście Michała (Paweł Deląg), w którym nigdy nie umiała się prawdziwie zakochać, a on postanowił wyjechać i pożegnać się z Joasią na zawsze. W życiu Chodakowskiej w "M jak miłość" pojawił się za to Leszek, który wrócił do Warszawy zaręczony z Luizą, ale jak się szybko okaże, nie kocha jej i nadal myśli o Joasi. W 1617 odcinku "M jak miłość" Leszek pojawi się na Wietrznej i osobiście zweryfikuje informacje, które dostał od Ostrowskiego.

- Chcę, żebyś wiedziała, że byłaś i zawsze będziesz najważniejszą kobietą w moim życiu... Nic i nikt tego nie zmieni... Nigdy - wyzna Krajewski w 1617 odcinku "M jak miłość".  - Przestań. Nie mogę tego słuchać... - przerwie mu rozżalona Joasia. - Co z tobą jest nie tak? Żenisz się z inną kobietą, a przychodzisz do mnie i opowiadasz takie rzeczy?! Jesteś podły! - rzuci wściekła Joasia. 

- Dobrze wiesz, że gdybyś tylko była wolna... - westchnie Leszek w 1617 odcinku "M jak miłość". - Jestem wolna! - przyzna zdziwiona kobieta.  - A Michał, a ślub?... A wasze... dziecko?... Przecież jesteś z nim w ciąży... Myślisz, że o tym nie wiem - zapyta Krajewski, a Chodakowska wszystko mu wyjaśni. Kiedy oboje poznają prawdę, dosłownie się na siebie rzucą! Po takich scenach w "M jak miłość" pewnym jest, że Joasia odejdzie w 1619 odcinku zakochana i szczęśliwa. Krajewski posunie się o krok dalej i w 1619 odcinku "M jak miłość" oświadczy się Joasi!

- Chcę być już z tobą zawsze. Jeśli tylko ty tego chcesz (...) Joasiu... Zostaniesz moją żoną? - powie Leszek klękając na jedno kolano i wyciągając pudełeczko z pierścionkiem. - Tak... - odpowie zaskoczona i szczęśliwa Joasia w 1619 odcinku "M jak miłość". Wiadomym jest, że ona i Leszek wyjadą na wspólną podróż poślubną do Francji i osiedlą się tam na stałe. Kurdej-Szatan nie wróci do serialu. 

Barbara Kurdej-Szatan ostatni raz w M jak miłość. Joasia odejdzie zakochana w Leszku i wreszcie szczęśliwa!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze