Koniec M jak miłość. Janek zostanie szefem policji w ostatnim 1522 odcinku. Staszek odejdzie i złoży mu propozycję nie do odrzucenia

2020-05-25 22:29 Ag
Koniec M jak miłość. Janek zostanie szefem policji w ostatnim 1522 odcinku. Staszek odejdzie i złoży mu propozycję nie do odrzucenia
Autor: MTL Maxfilm Koniec M jak miłość. Janek zostanie szefem policji w ostatnim 1522 odcinku. Staszek odejdzie i złoży mu propozycję nie do odrzucenia

Koniec sezonu "M jak miłość" przyniesie spore zmiany na posterunku w Lipnicy! Staszek (Sławomir Holland) odejdzie, a jego miejsce w 1522 odcinku "M jak miłość" zajmie Janek (Tomas Kollarik). To właśnie jemu komendant złoży propozycję nie do odrzucenia, by został nowym szefem policji we wsi. Czy Morawski ją przyjmie? Co się stanie ze Staszkiem, bez którego wielu mieszkańców nie wyobraża sobie komisariatu? W końcu Staszek to niezastąpiony komendant... Wszystko wyjaśni się w finale sezonu "M jak miłość".

"M jak miłość" ostatni odcinek 1522 - wtorek, 26.05.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W ostatnim 1522 odcinku "M jak miłość" Staszek Popławski, który od prawie 20-stu lat jest szefem policji w Lipnicy wyznaczy swojego następcę. Odejście Staszka będzie miało związek z aferą jaką rozdmuchał Banach (January Brunov), którego komendant policji pobił kiedy brutal zaatakował swoją żonę Krystynę (Dorota Chotecka-Pazura). Damski bokser odgrażał się, że złoży doniesienie na Staszka do prokuratury. I spełnił swoje groźby!

Patrz też: Koniec M jak miłość. Olek okłamał całą rodzinę w sprawie Artura! Prawda wyjdzie na jaw na ostatniej rozprawie w 1522 odcinku

Niestety nadejdzie smutny koniec kariery Staszka w 1522 odcinku "M jak miłość". Dostanie rozkaz z góry o konieczności przejścia na emeryturę. To on wybierze policjanta, który zamiast niego będzie szefem. Wybór padnie na Janka Morawskiego.

Jemu pierwszemu w finale sezonu "M jak miłość" przed wakacjami 2020 Staszek powie o odejściu ze służby. - Ale jak to? - zapyta z niedowierzaniem Janek.
- Doigrałem się... Bywa... Propozycja była z tych nie do odrzucenia. Prawdę mówiąc dobrze, że to tylko tak się skończyło. Mogło być znacznie gorzej. Cieszę się, że zostawiam komisariat w dobrych rękach. A wiesz, kto będzie moim następcą?
- Nie...
- Ty...
- Ale, że ja? - Morawski nie będzie mógł uwierzyć własnym uszom.

Koniec M jak miłość - ZWIASTUN 1522 odcinka. Olek przyzna się do zabójstwa Artura w finale sezonu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

O tym, że Janek przyjął propozycję Staszka i zastąpił go na stanowisku szefa policji w Lipnicy widzowie "M jak miłość" dowiedzą się nowym sezonie po przerwie wakacyjnej. To nie koniec zmian na komisariacie. Bo Sonia (Barbara Wypych) też awansuje, a do zespołu dołączy nowy posterunkowy, Andrzejek Lisiecki (Tomasz Oświeciński).

Sprawdź też: Koniec M jak miłość. Lilka zdradzi Mateusza w ostatnim 1522 odcinku? Będzie jej wszystko jedno

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Super Raport 21 V (goście: Müller, Neumann)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

M jak miłość odc. 1522. komendant Staszek Popławski (Sławomir Holland), Janek (Tomas Kollarik)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1522. komendant Staszek Popławski (Sławomir Holland), Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość odc. 1519. Krystyna (Dorota Chotecka-Pazura), Krzysztof Banach (January Brunov), komendant Staszek Popławski (Sławomir Holland)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1519. Krystyna (Dorota Chotecka-Pazura), Krzysztof Banach (January Brunov), komendant Staszek Popławski (Sławomir Holland)
M jak miłość, odc. 1518. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1518. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość, odc. 1515: Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik),Rafał (Jakub Kucner)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1515: Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik),Rafał (Jakub Kucner)
Najnowsze