Koniec M jak miłość. Barbara wyrzucona z domu w ostatnim 1522 odcinku! Psychopatka zaplanuje zabójstwo Józefa Modrego - WIDEO

2020-05-27 8:14 sz
Koniec M jak miłość. Barbara wyrzucona z domu w ostatnim 1522 odcinku! Psychopatka chce zabić Józefa Modrego i się na nim znęca - WIDEO
Autor: MTL Maxfilm Koniec M jak miłość. Barbara wyrzucona z domu w ostatnim 1522 odcinku! Psychopatka chce zabić Józefa Modrego i się na nim znęca - WIDEO

W ostatnim 1522 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) wpadnie na trop morderczyni z Grabiny! Mostowiakowa zyska pewność, że Ola (Magdalena Rembacz) zagraża Józefowi Modremu (Stefan Friedmann), kiedy zobaczy go odurzonego lekami we własnym domu. Seniorka rodu Mostowiaków na koniec "M jak miłość" nie pozwoli na to, żeby bezwzględna psychopatka krzywdziła jej bliskich. Niestety, Ola wyczuje zagrożenie i spróbuje pozbyć się Barbary! Najpierw wyrzuci ją z domu Modrego! Co wydarzy się w ostatnim odcinku "M jak miłość" przed wakacyjną przerwą? Zobaczcie "Kulisy serialu M jak miłość"!

"M jak miłość" ostatni odcinek 1522 - wtorek, 26.05.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W "M jak miłość" do Grabiny znowu zawitało niebezpieczeństwo! Psychopatyczna opiekunka Ola w ostatnim 1522 odcinku "M jak miłość" będzie znęcać się nad schorowanym Józefem. 

Nowa bohaterka uknuła intrygę, dzięki której może pozbyć się seniora nie wzbudzając niczyich podejrzeń. Wymyśliła, że będzie podawać Modremu leki psychotropowe i powoli go podtruwać. Dlaczego? Dla zysku czy swojej chorej satysfakcji? Jej motywy na razie są niejasne.

Ola z "M jak miłość" jest szczególnie niebezpieczna, bo zgrywa miłą i uczynną sąsiadkę. Nikt nie podejrzewa, że za zamkniętymi drzwiami rozgrywa się dramat. Jedynie Barbara w finale 20. sezonu na własne oczy zobaczy, że jej przyjaciel jest w opłakanym stanie. ZOBACZ WIDEO.

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Wypadek Barbary w ostatnim 1522 odcinku. Zamach na Mostowiakową to sprawka opiekunki morderczyni!

M jak miłość odc. 1522. Barbara (Teresa Lipowska), Józef Modry (Stefan Friedmann), Ola (Magdalena Rembacz)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1522. Barbara (Teresa Lipowska), Józef Modry (Stefan Friedmann), Ola (Magdalena Rembacz)
M jak miłość odc. 1522. Józef Modry (Stefan Friedmann), Ola (Magdalena Rembacz)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1522. Józef Modry (Stefan Friedmann), Ola (Magdalena Rembacz)
Koniec M jak miłość - ZWIASTUN 1522 odcinka. Olek przyzna się do zabójstwa Artura w finale sezonu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Mostowiakowa w 1522 odcinku "M jak miłość" odwiedzi Józefa w jego domu. Podczas poprzednich odwiedzin Modry wydawał się pełen życia i wracał do zdrowia. Tym razem Barbara zobaczy przyjaciela ledwo przytomnego - pomyli ją z Olą! To będzie efekt silnych leków.

Oprócz tego senior w 1522 odcinku "M Jak miłość" wyda się bohaterce poważnie zaniedbany - brudny i zmęczony, a mieszkanie będzie nieposprzątane. Modry wyprosi ją z domu. Barbara od razu dojdzie do wniosku, że to wszystko jest winą podejrzanej opiekunki. Wpadnie na trop morderczyni i nie zostawi Józefa samego w potrzebie. Narazi tym samą siebie na wielkie niebezpieczeństwo, bowiem Olka wyczuje zagrożenie i postanowi pozbyć się Mostowiakowej doprowadzając do poważnego wypadku!

Sprawdź też: Koniec M jak miłość. Ala oskarży Rafała o molestowanie seksualne w ostatnim 1522 odcinku. Pokaże policjantowi prawdziwą twarz

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Super Raport 18 V (goście: Migalski, Skiba)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Koniec M jak miłość. Barbara na tropie morderczyni z Grabiny

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze