Koniec M jak miłość. Ala oskarży Rafała o molestowanie seksualne w ostatnim 1522 odcinku. Pokaże policjantowi prawdziwą twarz

2020-05-12 14:50 jkk
Koniec M jak miłość. Ala oskarży Rafała o molestowanie seksualne w ostatnim 1522 odcinku. Pokaże policjantowi prawdziwą twarz
Autor: MTL Maxfilm Koniec M jak miłość. Ala oskarży Rafała o molestowanie seksualne w ostatnim 1522 odcinku. Pokaże policjantowi prawdziwą twarz

W 1522 odcinku "M jak miłość" Ala (Alicja Ostolska) oskarży Rafała (Jakub Kucner) o molestowanie seksualne! Śliczna siostrzenica księdza (Maciej Damięcki) pokaże policjantowi prawdziwą twarz! Może taki od początku był jej plan - zrobić z syna pedofila i zabójcy jej brata, kopię ojca... Jeżeli tak, na koniec "M jak miłość" przed wakacjami będzie bardzo blisko wygranej... Czy młody policjant okaże się w 1522 odcinku serialu taką gapą, że nie domyśli się zasadzki i pójdzie na całość?

"M jak miłość" odcinek 1522 ostatni przed wakacjami - wtorek, 26.05.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1522, ostatnim odcinku "M jak miłość" przed wakacjami Ala przejdzie do ostrego ataku na Rafała. Postawi wszystko na jedną kartę i spróbuje go zaciągnąć do łóżka. Jak sprytny będzie jaj plan, skoro rzecz zacznie na komisariacie?

W 1522 odcinku "M jak miłość" przyjdzie do Rafała do pracy i publicznie, przy wszystkich poprosi go z wdziękiem, aby odprowadził ją do domu. Będzie przy tym sprawiała wrażenie, że jest to rzecz normalna, a ona jest jego dziewczyną! 

Przypomnijmy, że Ala jest siostrą bestialsko zamordowanego policjanta Roberta (Filip Gurłacz), a jego oprawcą okazał się ojciec Rafała, pedofil Dariusz Stadnicki (Henryk Niebudek). I choć dobry, oddany służbie policjant odkupuje grzechy ojca codziennie, na koniec "M jak miłość" może zapłacić jeszcze wyższą cenę!

Młodziutka gwiazda "M jak miłość", Alicja Ostolska grająca Alę, sugerowała na swoim Instastory, że faktycznie miedzy jej bohaterką a Rafałem dojdzie do seksu. Czy Ostolska zdradziła w ten sposób, że dopnie swego? Zobacz ZDJĘCIE!

M jak miłość, odcinek 1512: Afera na ślubie Lilki i Mateusza! Ala urządzi sobie prywatną imprezkę

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Rafał w 1522 odcinku "M jak miłość" przystanie na słodką propozycje Ali i odprowadzi ją do domu. Od pewnego czasu kłębi się w nim mieszanka poczucia winy i rodzącej się miłości do ślicznej Ali... Czy właśnie po to, go przez cały czas uwodziła, aby w finale "M jak miłość" wykończyć?

Śliczna Ala powie Rafałowi w drodze do domu wprost w 1522 odcinku "M jak miłość", że może go oskarżyć go o molestowanie seksualne! Będzie również twierdziła, że ma już na to wystarczająco dużo dowodów! Czy Rafał, który cały czas trzyma stosowny dystans, ale daje się też wciągać coraz bardziej w grę nastolatki, zdoła się wybronić?

Zapowiada się na to, że na koniec "M jak miłość", jedyne co może Rafała uratować, to jego policyjne doświadczenie. Może okaże się, że i on przez cały czas zbiera dowody na swoją niewinność?

Super Raport 11 V (goście: Arłukowicz, Migalski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze