Katarzyna Cichopek wylicza zakazy w M jak miłość! Nie do uwierzenia, czego nie tylko ona nie może robić - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Katarzyna Cichopek wylicza zakazy w M jak miłość! Nie do uwierzenia, czego nie tylko ona nie może robić - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość

Katarzyna Cichopek wylicza zakazy w M jak miłość! Nie do uwierzenia, czego nie tylko ona nie może robić - WIDEO, ZDJĘCIA

Na planie "M jak miłość" nagrywane są teraz sceny z domu Zduńskich na Deszczowej. Grająca Kingę Katarzyna Cichopek przy tej okazji wymieniła wszystkie zakazy, do których muszą się bezwzględnie stosować wszystkie gwiazdy! To nie do uwierzenia, jak wiele nie wolno dużym i małym aktorom na planie "M jak miłość". Co dokładnie zdradziła Cichopek? Sprawdź na WIDEO i zobacz najnowszą GALERIĘ ZDJĘĆ z planu sagi rodu Mostowiaków!

"M jak miłość" na planie. Katarzyna Cichopek złorzeczy na zakazy!

Na planie "M jak miłość" w wysokim upale nagrywane są wiosenne ZDJĘCIA do nowych odcinków serialu. Aktorzy dogrywają sceny, które zaczęli w maju i muszą udawać, że nadal jest chłodno! Jako pierwsza poskarżyła się na ten stan grając Lenkę Olga Cybińska, wtórował jej serialowy Misiek, Olek Bożyk, a wszystko nagrała "mama" Zduńska. Ale na tym się nie skończyło, bo Cichopek wyskoczyła z całą litanią zakazów dla gwiazd "M jak miłość"! 

Ciężkie życie gwiazdy "M jak miłość"

 - W tym czasie nie wolno nam: obciąć włosów, żeby się długość zgadzała. Ja na przykład miała kitkę i cały czas muszę ją nosić. Co jeszcze musimy? Nosić te same ubrania - tego pilnują dziewczyny z kostiumów i z charakteryzacji też. A my musimy być po prostu w formie - poskarżyła się Kinga Zduńska z "M jak miłość" do kamery i wszystko opublikowała na swoim profilu na Instagramie!

Nie przegap: M jak miłość. Katarzyna Cichopek znów zabrała dzieci na plan! Marcin Mroczek nieźle jej przyciął - ZDJĘCIA, WIDEO

Reakcja fanów na żale Kingi z "M jak miłość" nie jest jeszcze znana, bowiem WIDEO z planu gwiazda zamieściła na swoim Instastory. Jesteśmy jednak pewni, że fani zareagują na listę zakazów dla gwiazd. 

Szybkie zmiany planów

Najnowsze ujęcia z nowego sezonu "M jak miłość" nagrywane są w serialowym siedlisku i na Deszczowej. Gwiazdy przemieszczają się z jednego miejsca na drugie w ponad 30-stopniowym upale, a do tego muszą dbać o to, by wyglądać tak, jakby właśnie była wiosna. Na szczęście większość aktorów posiada samochody z klimatyzacją, więc udaje im się przetrwać afrykańskie temperatury. No i chyba warto trochę "pocierpieć" skoro Katarzyna Cichopek gra już w serialu ponad 20 lat i pomimo licznych nowych obowiązków nie ma zamiaru odchodzić?

Zobacz też: M jak miłość. Hanka zginęła w kartonach, a teraz Małgorzata Kożuchowska wraca w zupełnie innej roli. Porusza wątek Mostowiaków! 

M jak miłość Nowa Lenka okrutnie cierpi na planie! Wszystko przez zmyłkę produkcji
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze