M jak miłość

Justyna wraca do M jak miłość?! Olga Kalicka uchyliła rąbka tajemnicy na Instagramie - ZDJĘCIA

To dla niej w "M jak miłość" Franek (Piotr Nerlewski) rzucił Natalkę (Marcjanna Lelek) i para po latach się rozwiodła. Justyna (Olga Kalicka) długo była eks dziewczyną ukochanego Mostowiaczki, ale ostatecznie to ona w 1532 odcinku serialu zgarnęła "nagrodę główną". Natalka przyłapała męża z dawną kochanką i stało się jasne, że to już koniec. Tymczasem na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie pojawiło się wiele mówiące ZDJĘCIE Justyny i informacje o powrocie. Co ujawniła Olga Kalicka? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Powrót Justyny?! Olga Kalicka odpowiada na pytania fanów - ZDJĘCIA

Justyna Górska w "M jak miłość" to ciekawa postać. To ona zabiła Maćka (Kamil Mróz) w obronie własnej, a bronił jej w sądzie - z sukcesme sam Piotrek Zduński (Marcin Mroczek). 

W 2019 roku wydawało się, że Justyna na zawsze odeszła z „M jak miłość”. Zakochany w niej był do szaleństwa Mateusz (Krystian Domagała), ale ostatecznie to miłość z Frankiem znalazła szczęśliwy finał. Natalka została przez nią i męża głęboko zraniona i wydawało się, że po wyjeździe całej trójki do Australii wątek wygasł. Tymczasem na oficjalnym profilu sagi rodu Mostowiaków pojawiło się ZDJĘCIE, które może sugerować powrót. Co na to Kalicka?

- Ooo, w 2017 roku 13.01 też wypadał w piątek! Tego dnia była na planie @M jak miłość. Wciąż dostaję od Was pytania czy kiedyś tam wrócę - napisała tajemniczo Kalicka na swoim Instastory. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że post ten opublikował oficjalny profil "M jak miłośc" na Instagramie! Czyżby szykował się wielki powrót pięknej Justyny, która skrzywdziła Natalkę? 

Gdyby Justyna wróciłaby do Grabiny w "M jak miłość" można sobie wyobrazić także przyjazd Natalki. Być może też serce Mateusza zabiłoby znów mocniej do dawnej miłości. Ale na razie możemy tylko pomarzyć, bo nie ma żadnych informacji na temat takich planów. 

Nie przegap: M jak miłość. Poważna choroba Piotrka zmieni życie rodziny! Zduński będzie pracował do ostatniej chwili – ZDJĘCIA 

M jak miłość Bliźniaczki Zduńskich w ogóle nie rosną? Zobacz jak teraz wyglądają Emilka i Zuzia
Najnowsze