M jak miłość

M jak miłość. Poważna choroba Piotrka zmieni życie rodziny! Zduński będzie pracował do ostatniej chwili – ZDJĘCIA

Z planu "M jak miłość" wyciekł fragment scenariusza, na którym widać, że Piotrek (Marcin Mroczek) poważnie zachoruje! Mecenas Zduński jednak nie podda się tak łatwo i będzie pracował do ostatniej sekundy w domu, w otoczeniu Kingi (Katarzyna Cichopek) i dzieci. Na co zachoruje Piotrek? Jak to zmieni życie Zduńskich? Sprawdź co już wiemy i zobacz fragmenty scenariusza w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Piotrek Zduński poważnie chory! Z planu wyciekły fragmenty scenariusza - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" szykuje się wielka zmiana u Zduńskich! Jak wynika z fragmentów scenariusza, które wyciekły z planu serialu, Piotrek rozchoruje się tak poważnie, że będzie musiał pracować już z domu. Jednak mecenas Zduński nie podda się i będzie pracował nawet leżąc w łóżku. Na co zachoruje mąż Kingi w nowych odcinkach? 

W scenariuszu "M jak miłość" czytamy, jak będą wyglądały kolejne sceny u Zduńskich. Wynika z nich, że mecenas będzie pracował w łóżku, ale dzieci i żona będą go ciągle doglądać. 

- Piotr pracuje - chory - czytamy w scenopisie "M jak miłość". Ta scena rozegra się w środku dnia, kiedy Kinga będzie zajęta w kuchni, a jej mąż będzie zatopiony w pracę na swoim laptopie. Na co zachoruje Zduński?

Na odpowiedź na to pytanie będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Sceny, które teraz są kręcone na planie "M jak miłość" pojawią się w telewizji za ok. 3 miesiące, czyli już na wiosnę. Pewne jest, że Kinga i Piotrek będą chcieli w spokoju pobyć wieczorem razem, ale przeszkodzą im w tym Lenka (Olga Cybińska), Misiek (Olek Bożyk) i bliźniaczki (Julia i Marcelina Kempka): - Oglądacie film! I to bez nas! 

Ostatecznie cała rodzina Zduńskich w "M jak miłość" zatopi się w oglądaniu telewizji. Może więc choroba Zduńskiego okaże się zwykłą grypą i żadna tragedia z tego nie wyniknie? 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1701: Barbara rozpozna ojca Jagody na zdjęciu z pielgrzymki? Tylko ksiądz z Grabiny go zna - ZDJĘCIA

M jak miłość. Bistro Kingi przejęte! Piotrek spłacił Pawła, ale teraz wydało się, że nie do końca
Najnowsze