M jak miłość

Julia z M jak miłość staje na głowie, aby odzyskać spokój. Nic jej to nie pomoże w nowych odcinkach - ZDJĘCIA

Ale numer gwiazdy "M jak miłość"! Grająca psychopatkę Julię Marta Chodorowska dosłownie stanęła na głowie, aby odciąć się od złych emocji! A tego na planie sagi Mostowiaków jeszcze nie widzieliśmy. Julia owszem "staje na głowie", ale żeby zniszczyć Andrzejowi (Krystian Wieczorek) życie i robi to w pozycji klasycznej, z głową na górze. Ale na wakacjach można sobie pozwolić na wszystko. Jak "czarny charakter M jak miłość" pozbywa się stresu? Musicie TO zobaczyć w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Julia stanęła na głowie! Nic jej to nie pomoże w nowym sezonie

Malicka w "M jak miłość", choć piękna szybko stała się "czarnym charakterem" serialu. Uwodzicielska Julia wzięła sobie na cel Budzyńskiego i okazała się niezwykle skuteczna. Szybko wrobiła Andrzeja w nie wiadomo czyją ciążę, a później uwikłała go jeszcze w wielką dramą ze stratą dziecka. Magda (Anna Mucha) była gotowa się rozwieść, kiedy w końcu i do niej dotarły straszliwe wieści o zdradzie męża. Na szczęście Budzyński zawalczył o żonę, ale to bardzo nie spodobało się pani mecenas Malickiej. Co ją czeka w nowym sezonie serialu?

Pewne jest, że Julia w "M jak miłość" dopnie swego i uda jej się upozorować własne zabójstwo. W efekcie pewnego wieczoru w drzwiach Budzyńskich staną śledczy z zamiarem aresztowania go za zabójstwo kochanki. Ale Malicka jest psychopatką i długo nie wytrzyma w ukryciu! Po powrocie do Warszawy czeką ją wielka kompromitacja, a Magda na jej widok prawie "umrze ze śmiechu"!

Marta Chodorowska dzielnie sobie radzi z hejtem fanów Magdy i Andrzeja w "M jak miłość". Serialowa Julia gra też w innych produkcjach, wic nie narzeka na liczbę fanów. Aktualnie aktorka na przerwę na planie sagi rodu Mostowiaków i odpoczywa od wszystkich stresów. I właśnie w takich okolicznościach dosłownie stanęła na głowie!

O psia joga! Pies z głową w dół, pies z głową w górę. Czy Wasze psy też ćwiczą z Wami? U Oksa, rozłożenie maty oznacza zaproszenie do zabawy. Dziś ćwiczymy w większym gronie 😁 - tak Chodorowska podpisała serię ZDJĘĆ na swoim profilu na Instagramie.

- Super figury pani Marto! - posypały się kmentarze fanów.

- Sport to zdrowie,milego 👋

- Cudowna jesteś 👏👏❤️

- Wonderful and amazing exercises 🌼🍁🍀🌸

- Nie przewróć się 😂

Zobacz też: M jak miłość. Argasiński weźmie się za matkę Anety w nowym sezonie?! Iwona nie przejdzie obojętnie obok Jerzego - ZDJĘCIA

M jak miłość. Julia trafi na policję! Nieobliczalną wariatką zajmie się ten policjant
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze