M jak miłość

Izę i Marcina w M jak miłość połączy nowy przyjaciel. Oto ZDJĘCIA na dowód!

W "M jak miłość" szykuje się szokujący zwrot akcji! Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) właśnie ustalają warunki swojego rozwodu, a Radek (Philippe Tłokiński) coraz bardziej panoszy się w ich życiu. Ale to się wcale nie musi tak skończyć! Na profilach Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego na Instagramie pojawiły się ZDJĘCIA, które dają wiele do myślenia! Iza i Marcin z "M jak miłość" będą mieli nowego przyjaciela. Czy to on ich połączy na nowo? Zobaczcie TO sami w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Iza i Marcin znowu razem! Połączy ich nowy bohater - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Fani "M jak miłość" nie chcą, aby cudowne małżeństwo Izy i Marcina się rozpadło. Choć Chodakowska zebrała od widzów niezłe cięgi za zdradę z Radkiem, to wszyscy są w stanie jej wybaczyć. Chodzi o dobro dzieci, ale i wyjątkowy związek, którego nie powinno się rozbijać. Iza i Marcin przetrwali już nie takie rzeczy, jak sprytny Radek. Przez lata dręczył ich psychol Artur (Tomasz Ciachorowski), później Bosacki (Dariusz Kordek) uknuł spisek, w którym Chodakowska miała zdradzić Marcina z Michałem (Paweł Deląg). Jednak z każdej z tych sytuacji wyszli z obronną ręką, choć już ocierali się o rozwód. Tym razem sprawa wygląda poważniej, bo Iza zakochała się w Radku. Ale są pierwsze znaki, że to wszystko minie, jak zły sen!

Na oficjalnych profilach gwiazd "M jak miłość", grających Izę i Marcina pokazały się w tym samym czasie ZDJĘCIA z ich nowym przyjacielem. Roznerski wygląda na zaskoczonego towarzystwem, ale Kalska jest szczęśliwa. Czy w ten sposób aktorzy dają nam tajemne znaki, że jednak coś ich połączy?

Iza z "M jak miłość" swoje ZDJĘCIA, na których ujeżdża konia oznaczyła hasztagiem z dwoma serduszkami: - #💕 Można byłoby uznać, że gwiazda chwali się nową miłością to pięknego zwierzęcia. Tyle, że na Instastory Roznerskiego pojawiła się jego fotka z planu serialu z... koniem! Przypadek?

Na profilu Kalskiej posypały się komentarze, a jednym z pierwszych komentatorów był oficjalny profil "M jak miłośc": - 🧡🧡🧡🧡 oraz liczne zachwyty nad urodą gwiazdy i jej nowego towarzysza. 

Co oznacza obecność konia w życiu Marcina w "M jak miłość" przekonamy się za około trzy miesiące. Czy będzie to nowa pasja Izy, której mąż zechce w tym towarzyszyć?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1744: Marcin uratuje siostrę Kamy! Niepełnosprawna Ania zakocha się od pierwszego wejrzenia - ZDJĘCIA

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany