M jak miłość

Iza z M jak miłość już nie płacze! Adriana Kalska rzuciła wszystkich na kolana - ZDJĘCIA

Iza (Adriana Kalska) w "M jak miłość" już dawno nie miała powodów do radości. Fani serialu mieli dość patrzenia na jej wiecznie skwaszoną minę i łzy, które wylewała z powodu swojej zdrady. Jednak nikogo to nie wzruszało - to Marcin (Mikołaj Roznerski) szlochał jak dziecko, kiedy zrozumiał, że Iza kocha Radka (Philippe Tłokiński). I tylko wierny Chodakowski zasłużył na sympatię widzów. Czy po wakacjach w "M jak miłość" to wszystko się zmieni? Kalska pokazała na swoim profilu na Instagramie jak teraz wygląda. Trzeba przyznać, że tak szczęśliwa już dawno nie była - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Piękna Iza z M jak miłość tryska szczęściem na Instagramie! 

Izę w "M jak miłość" długo kochali wszyscy widzowie. Śliczna i krucha żona Marcina wiele w życiu przeszła, ale Chodakowscy razem radzili sobie z każdą przeciwnością losu. Niestety, Iza nie doceniła tego co ma i zakochała się w Radku, z którym męża zdradziła. Chodakowska do tego stopnia zgłupiała na punkcie kochanka, że zaniedbała też dzieci i wszystko to prowadzi prostą drogą do rozwodu. Tymczasem Kalska dosłownie promienieje na swoim profilu na Instagramie! Czy taka będzie w nowym sezonie sagi rodu Mostowiaków?

 Pewne jest, że Radek i Iza w nowym sezonie "M jak miłość" nadal będą razem. Ale czy na długo starczy tej miłości? Chodzą słuchy, że Radek zniknie z serialu, a Tłokiński ma już inne plany zawodowe. Do tego sympatia widzów na związku Izy i Marcina wróciła i znów nie wyobrażają sobie, aby miało dojść do rozwodu tej pięknej pary. Czy to wszystko skończy się dobrze i Iza znów będzie kochana, a Marcin silny, sprawczy i szczęśliwy?

Na razie Roznerski w "Kulisach M jak miłość" ogłosił "koniec Chodakowskich". Ale przecież to, co się działo w finale sezonu serialu nie musi trwać wiecznie... Pewne jest, że Kalska teraz wygląda cudownie, na jej twarzy widać spokój i uśmiech, za to brak tony makijażu! 

#staraduszaimorze #staraduszaimoże ✌🏼 - podpisała Kalska swoje nowe ZDJĘCIE na Instagramie. Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. 

- Wspaniała ❤️

- Cudowna ❤️❤️❤️❤️❤️

- Wow! ❤️❤️❤️🔥🔥🔥

- ❤️❤️❤️❤️❤️Fajnie wyglądasz Andriana ❤️❤️❤️❤️

- Cudownaaa❤😄

- Śliczna 😍🙌

- Przepięknie, tak naturalnie❤️

Nie przegap: Eryka z M jak miłość tęskni za serialem. Powrót Marty Juras nie jest możliwy

M jak miłość. Anna Mucha pożegnała się z widzami! Już nie zagra roli, której tyle zawdzięcza
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze