M jak miłość

Eryka z M jak miłość tęskni za serialem. Powrót Marty Juras nie jest możliwy

Eryka Bufford w "M jak miłość" pojawiła się jako siostra Janki (Joanna Osyda), dziewczyny, która miała złe zamiary wobec Mostowiaków. Sprawa z czasem się wyjaśniła na jej korzyść, ale niesmak pozostał. Eryka (Marta Juras) była inna - skromna, cicha dziewczyna, po ciężkiej chorobie z miejsca zwróciła uwagę Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski). Kochały się w nim obie siostry, ale tylko jedna miała szansę. Po przegranej o serce Chodakowskiego z "M jak miłość" zniknęła najpierw Janka, ale potem i Eryka rozstała się z Marcinem i ślad po niej zaginął. Dziś Marta Juras deklaruje, że tęskni za serialem. O co dokładnie chodzi? Sprawdź i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Eryka z M jak miłość tęskni za serialem! Marta Juras wypowiedziała się jasno

Marcin w "M jak miłość" uratował Eryce życie. Tak zaczęła się ich znajomość - panna Bufford tonęła w rzece w Grabinie, a na ratunek rzucił się Chodakowski. Tak zaczęła się wielka miłość, która nie spodobała się jej przyrodniej siostrze Jane. Janka również miała ochotę na romans z Marcinem, ale przegrała, po czym opuściła serial. Eryka kochała Marcina nad życie, ale on jeszcze wtedy nie był gotów na dojrzały, stały związek. Roznerski i Juras byli także parą w prywatnym życiu, a dziś wychowują oddzielnie syna Antka. Z czym tak tęskni dawna dziewczyna Marcina?

Marta Juras na swoim profilu na Instagramie opublikowała ZDJĘCIE, które jest jedną wielką tęsknotą za dawną rolą. - Tęsknota! To była wspaniała przygoda!!! - napisała gwiazda "M jak miłość". Niestety, powrót aktorki do wspominanego przez nią serialu nie jest już możliwy. Dlaczego? 

Marta Juras, która aktualnie gra Gabrysię w "Barwach szczęścia" na swoim Instastory zatęskniła za innym hitem TVP. Chodzi o serial "Głęboka woda", który opowiadał o losach pracowników opieki społecznej. Gwiazda "M jak miłość" zagrała w nim jedną z głównych postaci, Izę. Powrót aktorów na plan nie jest możłiwy, bo seria została zakończona na 2 sezonie w 2013 roku. 

Nie przegap: M jak miłość. Tak teraz wygląda Marta. Poznajecie jeszcze Wojciechowską? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Anna Mucha pożegnała się z widzami! Już nie zagra roli, której tyle zawdzięcza
Sonda
Czy chcielibyście, żeby Eryka wróciła do "M jak miłość"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze