M jak miłość

Gwiazdy M jak miłość pracują w samej bieliźnie! Na takie widoki trzeba będzie trochę poczekać - ZDJĘCIA

Na plan "M jak miłość" właśnie wróciły wielkie gwiazdy. Okazuje się, że piękne damy, Kinga (Katarzyna Cichopek) i Anita (Melania Grzesiewicz) pokazują się w samej bieliźnie nocnej! Część z tych scen na pewno zobaczymy jesienią, bo Zduńska w pięknej piżamce będzie pokazywana w łóżku. Za to ukochanej Kamila (Marcin Bosak) w takiej wersji nie zobaczymy na pewno! Jak teraz wyglądają największe gwiazdy "M jak miłość" na planie? Musisz TO zobaczyć w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Gwiazdy paradują na planie w samej bieliźnie! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Na planie "M jaka miłość" odbywa się istna parada strojów bieliźnianych. Kinga nagrywa sceny w łóżku, w uroczej niebieskiej piżamie, ale przechadza się też w niej po ogrodzie. Z kolei serialowa Anita pokazała się w takim wydaniu, w jakim nigdy jej w serialu nie zobaczymy! Można powiedzieć, że na planie sagi rodu Mostowiaków zrobiło się naprawdę gorąco...

- Kolejna scena, a ja w piżamce - śmieje się Cichopek oprowadzając fanów po planie "M jak miłość" na swoim profilu na Instagramie. - Takie sceny lubię najbardziej - dodaje za moment serialowa Kinga. - Przez całą scenę śpię... Akcja dzieje się tam, za moimi plecami!

Z kolei Anita z "M jak miłość" nie komentuje swojego stroju na planie. Za to pokazuje się kompletnie bez makijażu, otulona w fioletowy szlafroczek. Takiej jej na pewno nie zobaczymy w serialu! - 12 h na planie czas start - komentuje nieco zmęczona gwiazda. 

Nie przegap: Nowe bliźniaczki w M jak miłość. Już nie tylko córki Kingi i Piotrka Zduńskich będą w obsadzie - ZDJĘCIA

Katarzyna Cichopek ujawniła jak w M jak miłość uczczą pamięć zmarłego aktora. Pokazała co czeka Zduńskich!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze