M jak miłość

Gwiazdor M jak miłość odzyskał konto i cieszy się jak dziecko! Marcin Mroczek od razu pokazał z kim się zabawia – ZDJĘCIA, WIDEO

2022-11-10 10:43

Piotrek z "M jak miłość" jeszcze kilka dni temu błagał fanów o pomoc, bo stracił wszystkie konta w mediach społecznościowych! O tym, że Marcina Mroczka nie ma na Facebook-u i Instagramie pisaliśmy jako pierwsi. Jak widać gwiazdorowi "M jak miłość" udało się odzyskać konto i od razu zaczął świętować! Mroczek pokazał z kim się zabawia - czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Marcin Mroczek odzyskał konta i pokazał jak świętuje. Czegoś takiego jeszcze nie było - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Piotrek w "M jak miłość" to jedna z najważniejszych postaci serialu. Zduńskiego od zawsze gra Marcin Mroczek, a jego brat bliźniak Rafał wciela się w serialowego brata Pawła. Dzięki serialowi bracia Mroczek stali się najbardziej rozpoznawalnymi bliźniakami w Polsce. Ostatnio Marcin Mroczek załamał się, bo wyleciał jednocześnie z Facebook-a i Instagrama! Błagał fanów o pomoc w odzyskaniu kont, a pomagały mu serialowa żona Kinga (Katarzyna Cichopek) i przyjaciółka Magda (Anna Mucha). Okazuje się, że skutecznie!

Gwiazdor "M jak miłość" pochwalił się na Instagramie ZDJĘCIAMI z bajecznych wakacji z rodziną w Omenie, nad morzem arabskim. Jednak nawet kochany przez fanów serialowy Piotrek Zduński nigdy nie pokazywał się w czułych objęciach z taką egzotyczną istotą - musisz to zobaczyć w GALERII ZDJĘĆ!

Ekipa "M jak miłość" aktualnie ma zwyczajową przerwę w kręceniu nowych odcinków serii. Jak widać, Marcin Mroczek postanowił ten czas spędzić z żoną Marleną Muranowicz i synami Ignacym i Kacprem w egzotycznych okolicznościach. Jak Wam się podobają wakacje państwa Mroczków?

Zobacz też: Bartek zniknie z M jak miłość, ale zagra z gwiazdą wielkiego hitu TVP! To już koniec Lisieckich - ZDJĘCIA

Piotrek z M jak miłość błaga fanów o pomoc! Na zawsze wyleciał z Facebooka i Instagrama! Marcin Mroczek musi wykorzystywać brata – ZDJĘCIA, WIDEO
Najnowsze