Gwiazda M jak miłość szaleje na wakacjach. Tak wygląda ukochana Łukasza w kusym stroju – ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Gwiazda M jak miłość szaleje na wakacjach. Tak wygląda ukochana Łukasza w kusym stroju – ZDJĘCIA

M jak miłość

Gwiazda M jak miłość szaleje na wakacjach. Tak wygląda ukochana Łukasza w kusym stroju – ZDJĘCIA

Znana z "M jak miłość" Patrycja Argasińska aktualnie odpoczywa od zajęć na planie na rajskich wakacjach. Alżbeta Lenska nie zapomina przy tym o fanach. Na oficjalnym profilu ukochanej Łukasza (Jakub Józefowicz) w "M jak miłość" na Instagramie aż roi się od półnagich ZDJĘĆ! Tak odważnych ujęć nie zobaczymy w "M jak miłość", ale dzięki sesjom gwiazdy możemy w czasie wakacji podejrzeć, dlaczego Łukasz i Jerzy (Karol Strasbureg) o malo się nie pozabijali o piękną Patrycję. Zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

Patrycja z "M jak miłość" oszałamia ciałem na Instagramiei! Tak Alżbeta Lenska wygrzewa się w raju - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Alżbeta Lenska w "M jak miłość" pojawiła się jako szczęśliwa, piękna żona ordynatora Argasińskiego. Szybko wyszło na jaw, że uśmiech pani ordynatorowej to robienie "dobrej miny do złej gry", a tak naprawdę jest ona samotna i niekochana. Radę na to natychmiast znalazł Łukasz, który dosłownie oszalał na punkcie starszej od siebie Patrycji i wyrwał ją z domu okrutnego męża. Ten romans zakończył się ciążą i na świat przyszedł Jaś, którego zakochani wychowują w Grabinie. jednak Argasiński nie powiedział jeszcze ostatniego słowa...

Rajska plaża w nagrodę za morze łez w "M jak miłość"

Patrycja z "M jak miłość" aktualnie nie nagrywa scen do nowego sezonu, bo niedawno padł ostatni klaps na planie i gwiazdy wyjechały na zasłużony urlop. Trzeba przyznać, że Lenska odpoczywa w bajecznych warunkach, które zapewne wynagrodzą jej wiadra łez, które musiała wylać jej bohaterka u boku Argasińskiego. Jak wygląda ukochana Łukasza na wakacjach - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!  

Zobacz też: M jak miłość. Adriana Kalska zaręczyła się?! Na palcu już błyszczy pierścionek zaręczynowy z brylantem! Aktorka rozwiewa wątpliwości

Good Morning from Paradise Beach with positive energy ??? - napisała gwiazda "M jak miłość" na swoim profilu na Instagramie po angielsku. W wolnym tłumaczeniu oznacza to, że Lenska pozdrawia fanów z rajskiej wyspy i przesyła pozytywną energię. 

"Masz świetną figurę"!

Na reakcję fanów Patrycji z "M jak miłość" nie trzeba było długo czekać. Nie tylko panowie dali wyraz tego, jak zachwyca ich uroda gwiazdy. 

- ???????☀️☀️☀️⛱️⛱️⛱️??????

- Śliczna ❤️❤️❤️

- Cudownie ?❤️

- ❤️??❤️?❤️?

- Świetną masz figurę ❤️

Nie przegap: Franka z M jak miłość błaga o litość? Dominika Kachlik walczy o nową rolę. Co się stanie z żoną Pawła? – ZDJĘCIA

M jak miłość. 20-letnia Ala wychodzi za mąż?! Gwiazda serialu pozuje w sukni ślubnej
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze