Gwiazda M jak miłość przeszła do Pierwszej miłości! Chciała zdobyć Pawła, a teraz będzie prostytutką

2020-02-06 12:25 Ag
Gwiazda M jak miłość przeszła do Pierwszej miłości! Chciała zdobyć Pawła, a teraz będzie prostytutką
Autor: MTL Maxfilm Gwiazda M jak miłość przeszła do Pierwszej miłości! Chciała poderwać Pawła, a teraz zagra prostytutkę

Wielki transfer z "M jak miłość" do "Pierwszej miłości". Z obsady serialu TVP2 już kilka miesięcy temu w tajemniczych okolicznościach zniknęła Karolina Sawka, która grała Kalinę Marczewską. Szefowa Pawła (Rafał Mroczek) wyjechała, bo nie zdołała uwieść Zduńskiego. Już od 3010 odcinka "Pierwszej miłości" Sawka wystąpi jednak w nowej roli - prostytutki Magdy, dawnej miłości Miksera (Błażej Michalski), która poważnie skomplikuje mu życie. Zobaczcie byłą gwiazdę z "M jak miłość" w nowym wcieleniu.

"Pierwsza miłość" odcinek 3010 - poniedziałek, 10.02.2020, o godz. 18 w Polsacie

Karolina Sawka w "M jak miłość" grała nieco ponad rok. Choć jej bohaterka Kalina Marczewska nie była znaczącą postacią, to dołączyła nawet do czołówki serialu. W kwietniu 2019 roku aktorka ostatni raz pojawiła się w "M jak miłość". Dokładnie w 1440 odcinku Kalina sprzedała firmę transportową i wyjechała. Dlaczego? Bo Paweł jej nie chciał! Odszedł z pracy i związał się z Julką (Joanna Kuberska).

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3013: Kinga zostawi Artura dla Janka. Kochanek postawi jej ostre warunki

Po kilku miesiącach Sawka wróci na ekrany w nowej roli! W 3010 odcinku "Pierwszej miłości" zadebiutuje jako Magda Matuszewska, pierwsza miłość Miksera, z którą znowu połączy go los. Jak dojdzie do ich spotkania? Błażej (Paweł Krucz) poprosi przyjaciela, aby pojeździł za niego jeden dzień na taksówce.

Mikser po serii nietuzinkowych klientów, odbierze mężczyznę spod agencji towarzyskiej. W towarzyszącej mu prostytutce w 3010 odcinku "Pierwszej miłości" rozpozna Magdę, swoją pierwszą dziewczynę, która za sprawą decyzji ojca musiała wyjechać z Wrocławia i zostawić ukochanego. Teraz Mikser postanowi jej pomóc.

Kim jest Magda z "Pierwszej miłości", pierwsza dziewczyna Miksera?


Wkrótce w "Pierwszej miłości" okaże się, że Magda jako nastolatka wyjechała z ojcem z Wrocławia. W nowym mieście zaczęła się buntować i poznała Ariela, który był poczatkującym producentem muzycznym. Ariel namówił ją do spróbowania swoich sił jako piosenkarka popowa. Zbuntowana Magda tak bardzo chciała się wyrwać spod wpływu ojca, że uciekła od niego do Ariela. Nie mając przy sobie grosza.

Przeczytaj też: Powrót Tomka z M jak miłość. Andrzej Młynarczyk w nowej roli w serialu. Teraz będzie mordercą!

Zakochała się w producencie, który podle ją wykorzystał. Ariel szybko uzależnił dziewczynę od siebie. Poza obietnicą kariery zmusił ją do spotkań z bogatymi mężczyznami, od „których ma zależeć jej kariera”. Z czasem zrobił z Magdy prostytutkę.

Spotkanie po latach w "Pierwszej miłości" na nowo rozbudzi uczucie Magdy i Miksera...

Pierwsza miłość. Magda (Karolina Sawka), Mikser (Błażej Michalski)
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Magda (Karolina Sawka), Mikser (Błażej Michalski)
M jak miłość odc. 1435. Kalina (Karolina Sawka), Paweł (Rafał Mroczek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1435. Kalina (Karolina Sawka), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1400. Paweł (Rafał Mroczek), Kalina (Karolina Sawka)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1400. Paweł (Rafał Mroczek), Kalina (Karolina Sawka)
M jak miłość odc. 1390. Paweł (Rafał Mroczek), Kalina (Karolina Sawka)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1390. Paweł (Rafał Mroczek), Kalina (Karolina Sawka)
Najnowsze