M jak miłość

Gwiazda M jak miłość pożegnała się z widzami! Ta smutna mina Anny Muchy mówi wszystko - ZDJĘCIA

Magda w "M jak miłość" to jedna z najważniejszych i lubianych postaci. W córkę Wojtka Marszałka (śp. Emilian Kamiński), którego na zawsze pożegnamy zaraz po wakacjach, od zawsze wciela się Anna Mucha. Dzięki tej roli aktorka stała się wielką gwiazdą i dziś błyszczy nie tylko na planie sagi rodu Mostowiaków. Nic dziwnego, że za każdym razem, kiedy Mucha żegna się z widzami, fani "M jak miłość" zamierają z przerażenia. Czy tym razem mamy powody do niepokoju? Skąd taka smutna mina Muchy? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Smutna gwiazda M jak miłość pożegnała się z widzami. Czy Anna Mucha wystąpi w nowym sezonie?

Magda w "M jak miłość" choć piękna i dobra, nie miała łatwego życia. Dzisiejsza pani Budzyńska długo nie mogła znaleźć "tego jedynego", a kiedy się wydawało, że nareszcie to związek na całe życie, przyplątała się Julia (Marta Chodorowska). Długo trwało, zanim Budzyńska wybaczyła Andrzejowi (Krystian Wieczorek) rzekomą zdradę, a już wiadomo, że Julia w nowym sezonie wytnie kolejny numer stulecia. Na szczęście Malicka tym razem się ostatecznie skompromituje, ale co Magda przeżyje, możemy się tylko domyślić. Czy Mucha ma już dość grania smutnych scen?

Kiedy na oficjalnym profilu Magdy z "M jak miłość" pojawiło się pożegnanie z widzami publiczność serialu dosłownie zamarła w oczekiwaniu na to, co się wydarzy. Póxniej na jaw wyszło, że Mucha jest chora i nie jest w stanie powstrzymać objawów. Dlaczego gwiazda pożegnała się z widzami?    

- Jutro ostatni spektakl przed wakacjami!O MAŁO CO w Warszawiea będzie to wyjątkowy, zielony spektakl… 😉 #idzienowe 😎😈 - napisała tajemniczo Mucha o spektaklu, w którym gra i którego jest producentką. 

- Ostatni…to dlaczego taka mina? - zauważyli troskliwi fani.

Oczywiście publiczność gwiazdy "M jak miłość" jest też zaciekawiona, co oznacza "idzie nowe" w poście Muchy. I nie zabrakło też zachwytów nad urodą i talentem aktorki.  

- Czekamy na nowiny kto kto kto kto kto nowy😁😁😁😁😁😁😁

- ❤️❤️❤️❤️

- 🥰🥰😊😊

- Mega ❤️❤️❤️

- Piękna 😍

Nie przegap: Gwiazdor M jak miłość ostro dostał po uszach od matki swojego syna! Mikołaj Roznerski musiał się gęsto tłumaczyć Marcie Juras

M jak miłość. Anna Mucha pożegnała się z widzami! Już nie zagra roli, której tyle zawdzięcza
Najnowsze