M jak miłość

Gwiazda M jak miłość poważnie chora! Anna Mucha nie może tego powstrzymać

Magda z "M jak miłość" jest poważnie chora! Anna Mucha, która od zawsze wciela się w przyjaciółkę Kingi (Katarzyna Cichopek), byłą ukochaną Pawła (Rafał Mroczek) i żonę Andrzeja (Krystian Wieczorek) ujawniła, że nie może w żaden sposób powstrzymać tego, co się z nią dzieje! Wszystko wyszło na jaw podczas wizyty gwiazdy "M jak miłość" w sąsiadującym z Warszawą Radomiu. Mucha nie mogła nawet jednego zdania dokończyć przez swoją przypadłość! Co się dzieje? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Gwiazda M jak miłość choruje! Anna Mucha nic nie może na to poradzić

Magda w "M jak miłość" to jedna z najbardziej lubianych bohaterek. Jej związkowi z Andrzejem kibicuje cała Polska i kiedy mieli się rozstać były protesty fanów. Anna Mucha wciela się w rolę Magdy od samego początku i dzięki tej roli jest "noszona na rękach". Wszyscy śledzą z zapartym tchem, to co aktorka prezentuje na swoim profilu na Instagramie. Niestety, tym razem gwiazda musiała ujawnić, jak bardzo jest chora!

Mucha aktualnie nie pracuje na planie "M jak miłość". Jako producentka teatralna bierze udział w wydarzeniach w wielu miastach Polski. Kiedy zawitała do Radomia Muchę dopadł pierwszy atak.  Na co choruje wielka gwiazda sagi rodu Mostowiaków?

Magda z "M jak miłość" zachwyciła się radomskim rynkiem, który jej zdaniem jest jednym z najpiękniejszych w Polsce. Niestety, podczas prezentacji tego uroczego miejsca gwiazda nie mogła nawet dokończyć jednego zdania! Mucha co sekundę kichała i nie mogła tego powstrzymać.

- Wszystko kwitnie - skomentowała Mucha swoją przypadłość. Najwyraźniej gwiazda "M jak miłość" cierpi na uciążliwą alergię na pyłki.

Nie przegap: Marcin z M jak miłość usłyszał diagnozę! Mikołaj Roznerski przyznał się do poważnego zaburzenia! - ZDJĘCIA

Najnowsze