M jak miłość

Gwiazda M jak miłość pomstuje na warunki na planie! Katarzyna Cichopek nie jest w stanie pracować na Deszczowej - ZDJĘCIA, WIDEO

Kinga z "M jak miłość" narzeka na warunki na planie serialu! Katarzyna Cichopek, jedna z największych gwiazd sagi rodu Mostowiaków postanowiła poskarżyć się fanom na swoim profilu na Instagramie materiałem WIDEO, na którym dowodzi, że nie jest stanie grać scen w ogrodzie Zduńskich na Deszczowej! Co się dzieje na planie "M jak miłość" - sprawdź, co już wiemy i zobacz TO na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ!

Kinga z "M jak miłość" nie może pracować! Zobacz, jak pomstuje Katarzyna Cichopek!

Kinga w "M jak miłość" to jedna z tych postaci, bez których ciężko sobie wyobrazić dalsze losy serialu. Żona Piotrka Zduńskiego jest wykreowana na idealną matkę, która wspaniale dba o swoje małżeństwo i rodzinę. Katarzyna Cichopek dzięki serialowi stała się wielką gwiazdą, prowadzi śniadaniówkę TVP2 i ma już własny program. Nadal jednak znajduje czas, aby kręcić ZDJĘCIA do nowego sezonu na planie sagi rodu Mostowiaków. Czemu nie wytrzymała warunków tam panujących?

Zdarza się, że gwiazdy "M jak miłość" skarżą się na warunki na planie serialu. Czasem coś się zapali, czasem wybuchnie, a innym razem ktoś ma drobny wypadek. Tym razem jednak nieszczęście przyszło z nieba!

- Słyszycie to? Znowu leci! I nie możemy grać - pomstuje Katarzyna Cichopek na planie "M jak miłość" pokazując na niebo.

Kiedy już się trochę uspokoiła w innym ujęciu na WIDEO Kinga z "M jak miłość" pozdrawia ludzi z planu i wyjaśnia fanom dlaczego nie jest w stanie pracować. 

- Taka ciekawostka z planu. Nie wiem, czy słyszycie teraz dźwięk samolotu przelatującego? Ten dźwięk jest tak głośny, w każdym razie dla naszych mikroportów - gwiazda pokazuje sprzęt - że nie możemy nagrać całej sceny "longiem" i musimy dzielić ją na kilka kawałków. Zwłaszcza, jeśli scena jest dłuższa, niż minutę, bo te samoloty latają tak co 30 sekund!

Nie przegap: M jak miłość. Piotrek przeżyje zawał serca, ale to nie koniec nieszczęść u Zduńskich. Z Pawłem też będzie kiepsko w nowym sezonie - ZDJĘCIA

Gwiazda M jak miłość pomstuje na warunki na planie! Katarzyna Cichopek nie jest w stanie pracować na Deszczowej
Najnowsze