M jak miłość

Grała Anię w M jak miłość, ale 10 lat temu straciła rolę. Julia Paćko wyrosła na piękną 17-latkę - ZDJĘCIA

2023-06-11 15:53

Ania Wojciechowska w "M jak miłość" nie zawsze miała twarz Gabrieli Świerczyńskiej! Przez sześć lat córkę Marty (Dominika Ostałowska), którą Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) uznał za swoje dziecko, grała Julia Paćko! Obecnie 17-letnia była gwiazda "M jak miłość" zupełnie nie przypomina małej, cichutkiej, nieco lękliwej Ani, którą widzowie na pewno pamiętają z ekranu. Od odejścia Julii Paćko z "M jak miłość" minęło już prawie 10 lat, więc trudno rozpoznać w niej ekranową Anię Wojciechowską. Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘĆ jak się zmieniła aktorka, jak piękną dziewczyną jest teraz Julia Paćko.

Julia Paćko straciła rolę Ani Wojciechowskiej w "M jak miłość" jako 8-latka!

Julia Paćko była drugą Anią Wojciechowską w "M jak miłość". W roli córki Marty Wojciechowskiej i Norberta (śp. Mariusz Sabiniewicz) zadebiutowała jako niespełna 2-letnia dziewczynka. Na planie serialu spędziła 6 lat, ale jesienią 2013 roku zastąpiła ją inna aktorka, Weronika Wachowska. Dla widzów sporym zaskoczeniem było, że wówczas 8-letnia Julia Paćko tak nagle zniknęła z "M jak miłość" i pojawiła się zupełnie nowa Ania.

- Umowa z Julią Paćko dobiegła końca i zastąpiła ją Weronika Wachowska. Julii i jej mamie produkcja bardzo dziękuje za fantastyczną współpracę. Zmiana podyktowana była wymogami scenariusza, co do tej postaci. Weronika ma ogromne doświadczenie w pracy z kamerą oraz talenty, które pozwolą scenarzystom uatrakcyjnić postać Ani Wojciechowskiej - tłumaczyła wtedy portalowi superseriale.pl Karolina Baranowska z produkcji serialu "M jak miłość".

Po roli Ani w "M jak miłość" Julia Paćko pojawiła się jeszcze w obsadzie serialu "Koty i zaloty" w Polsacie, gdzie zagrała Zuzię, córkę głównej bohaterki Katarzyny (Anna Dereszowska). Ale od 2017 roku obecnie 17-letnia Julia Paćko nie wystąpiła na ekranie w żadnej innej produkcji. Jest jednak bardzo aktywna na Instagramie. Na profilu Julii Paćko widzimy jak bardzo się zmieniła i wyrosła przez lata serialowa Ania Wojciechowska z "M jak miłość". Była dziecięca gwiazda serialu chętnie publikuje prywatne zdjęcia z podróży. Zachwyca na nich starannym makijażem, który sprawia, że wygląda dojrzalej i nie przypomina małej Ani z rodziny Mostowiaków.

Smutny los 17-letniej gwiazdy M jak miłość. Gabriela Świerczyńska przez nienawiść do Ani trafiła na terapię!
Najnowsze