M jak miłość

Grała Agę w M jak miłość, ale córka serialowej Marysi ma też inne talenty! Ina Sobala potrafi zaskoczyć

2023-07-18 20:05

Aga zniknęła z "M jak miłość" w 2020 r., a Ina Sobala więcej nie pojawiła się na ekranie. Szkoda, bo wiele wniosła do życia serialowego Olka (Maurycy Popiel) i Łukasza (Jakub Józefowicz). Aktorka jest prywatnie córką Małgorzaty Pieńkowskiej, czyli uwielbianej Marysi Rogowskiej z "M jak miłość". Obie panie udzieliły jakiś czas temu wywiadu, w którym odbiory mogli lepiej przyjrzeć się prywatnemu życiu Iny i Małgorzaty. Okazuje się, że serialowa Aga, która zrezygnowała z roli w "M jak miłość", skrywa wiele talentów!

Aga zniknęła z "M jak miłość", ale niewiele osób wie, co potrafi Ina Sobala

Aga wcielała się w postać uczciwej kelnerki w "M jak miłość", a jej bohaterka zniknęła po trzech latach występowania na ekranie. Nie miała szczęścia w miłości, bo zakochała się w Olku, który nie był jej wierny, a potem nawiązała relację z Łukaszem, który zaś potraktował ją jak pocieszenie po stracie Katii (Joanna Jarmołowicz). Seks nie wystarczył do zbudowania trwałej relacji, a Aga rzuciła pracę w knajpce Kingi (Katarzyna Cichopek), przy czym zostawiła wszystko na głowie Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Wyjechała w świat w 1518 odcinku "M jak miłość" i wiadomo było, że Ina Sobala nie wróci do serialu. 

Niektóry mogą nie wiedzieć, że prywatnie Ina Sobala jest córką innej gwiazdy z "M jak miłość". Chodzi oczywiście o Małgorzatę Pieńkowską, która w hicie TVP2 odgrywa rolę Marysi Rogowskiej. W 2022 r. na stronie internetowej "Viva.pl" pojawił się wywiad matki i córki o aktorstwie, sławie i życiu prywatnym. Właśnie stąd wiadomo, że Ina ma sporo talentów, o których większość osób nie wie.

Małgorzata Pieńkowska opowiada o swojej córce 

- (...) Pamiętam moment, kiedy Inka powiedziała, że chce zdawać do szkoły teatralnej. Uznałam, że mam bardzo odważną córkę. Inka świetnie pisze, do dziś mam jej znakomite wierszyki. Potrafiła na zamówienie napisać trzynastozgłoskowca, byłam pewna, że pójdzie w stronę dziennikarstwa, pisania - oznajmia Małgorzata Pieńkowska we wspomnianym wywiadzie. Okazuje się jednak, że jej córka miała inne plany na życie. Od dziecka myślała o zostaniu aktorką, ale jej pasją był również sport. 

Ina Sobala długo nie przyznawała się mamie, że chce iść w jej ślady, zostać aktorką i występować na scenie. Jak pokazały późniejsze lata, marzenia się ziściły. Ina Sobala po grze w "M jak miłość" niemal od razu przeszła do serialu "Stulecie Winnych", kolejnego hitu TVP2. Ma na swoim koncie wiele ról telewizyjnych i teatralnych. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze