M jak miłość

Franka znika z M jak miłość? Tak Dominika Kachlik promuje nowy serial Bracia - ZDJĘCIA

Szykują się zamiany w "M jak miłość" u Zduńskich?! Znów pojawiło się niebezpieczeństwo, że z serialu zniknie kochana przez wszystkich Franka (Dominika Kachlik)! Dlaczego? Aktorka brylowała na gali wiosennej ramówki konkurencji, reklamując nowy serial "Bracia". Gwiazda "M jak miłość" zagra tam u boku znanych z seriali i filmów aktorów, w tym: Piotra Stramowskiego, Nikodema Rozbickiego i Mateusza Kościukiewicza. Czy to oznacza, że nie znajdzie już czasu na grę żony Pawła (Rafał Mroczek) w sadze rodu Mostowiaków? Zobacz jak Kachlik błyszczała na gali w GALERII ZDJĘĆ!

Franka odejdzie z "M jak miłość"? Zobacz, jak błyszczała u konkurencji w GALERII ZDJĘĆ!

Franka w "M jak miłość" dosłownie wpadła na Pawła... uciekając z własnego ślubu! Śliczna dziewczyna w welonie o mało nie zabiła się pod kołami samochodu Zduńskiego i tak zaczęła się przygoda, która zakończyła się ślubem. Franka to nie jest postać nie jest "kryształowa", ma na sumieniu całkiem spore grzeszki. Nie przyznała się mężowi, że 10 lat temu urodziła w USA syna, którego oddała do adopcji. Dziś nie może zajść w ciążę. Franka miała też problemy z pieniędzmi i byłym narzeczonym, bandytą po wyroku... Ale prawdziwa miłość przetrwała wszystko i Zduńscy bardzo się kochają! Czy to miałoby się skończyć, bo Kachlik zmyka do innego serialu?    

Poważne niebezpieczeństwo pożegnania z Franką w "M jak miłość" pojawiło się podczas napadu kochanka Lilki (Monika Mielnicka) na bistro. Ethan (Paweł Roman) wyjął broń, a Zduńska osłoniła męża sowim ciałem! W efekcie padła nieprzytomna na bruk i nie było wiadomo, czy przeżyje śmiertelny postrzał szaleńca. Na szczęście wszystko skończyło się nie najgorszej - Franka ma niedowład ręki, ale i nadzieję, na powrót do pełnej sprawności. Chyba byłoby strasznie żal, gdyby urocza bohaterka po takich przejściach miała zniknąć z serialu?

O tym, że gwiazda "M jak miłość" dostała ważną rolę w serialu "Bracia" Polsatu mówi się od wielu miesięcy. Kachlik potwierdziła doniesienia pojawiając się na wiosennej ramówce stacji w towarzystwie kolegów z planu nowej serii. Na razie jednak fani "M jak miłość" mogą spać spokojnie. Franka zapewne będzie miała dużo przygód, ale póki co pogodzi pracę na obu planach serialowych. 

Nie przegap: Krystian Wieczorek odejdzie z M jak miłość? Dostał rolę Adama w Pierwszej miłości! - ZDJĘCIA

M jak miłość. Franka pozostanie kaleką! Nie ruszy ręką nawet po leczeniu w klinice Olka
Najnowsze