M jak miłość

Franka z M jak miłość zostaje w USA na dłużej! Kariera Dominiki Kachlik pędzi jak burza - ZDJĘCIA

Franka z "M jak miłość" rozpoczęła międzynarodową karierę. Na swoim profilu na Instagramie Dominika Kachlik ogłosiła, że zostanie w Hollywood na dłużej, a to nie koniec zmian u gwiazdy. Żona Pawła (Rafał Mroczek) z "M jak miłość" została przyłapana u boku wielkiego gwiazdora muzyki pop i wydało się, że zagrała w jego najnowszym teledysku! Nie da się ukryć, że kariera Kachlik nabiera wielkiego rozpędu. Ale podobno jej roli w "M jak miłość" nic nie zagraża... Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Franka z M jak miłość szaleje na salanach! Chodzi nie tylko o Hollywood 

Franka w "M jak miłość" jest czwartą żoną Pawła Zduńskiego i jedyną, z którą stanął przed ołtarzem w kościele. Góralka jest postacią szaloną, ale też niezwykle kochającą i prawą. Wprawdzie pani Zduńska ma na sumieniu kilka "grzeszków", jak choćby syn, którego urodziła w USA jako surogatka, ale i tak wszyscy ją kochają. Nic dziwnego, to właśnie ona była gotowa oddać za Pawła życie!

Piękna gwiazda "M jak miłość", która wciela się w Frankę ma mnóstwo energii, aby łączyć różne projekty zawodowe. Poza sagą rodu Mostowiaków zagrała też jedną z głównych ról w serialu "Bracia" Polsatu, a teraz promuje swój film w Hollywood! To spełnienie marzeń każdej gwiazdy, ale Kachlik zapewnia, że nie rzuci z tego powodu roli Franki.

Na razie na Instagramie Franki z "M jak miłość" pojawiają się co rusz jej nowe ZDJĘCIA z Hollywood, a przy tym padła deklaracja, że aktorka zabawi tam nieco dłużej.   

- Na ile będziesz w Hollywood? - zapytał jeden z fanów Kachlik na jej profilu na Instagramie. 

- na pewno tydzień, a całościowo w Stanach przez miesiąc - odpisała gwiazda "M jak miłość"

- oo to super 🥹❤️a będziesz grała jeszcze w mjm?

Na tym jednak nie kończą się sukcesy gwiazdy "M jak miłość". Okazuje się, że śliczna Kachlik zagrała w nowym teledysku do piosenki Ralpha Kamińskiego, a piosenkarz pochwalił się tym na swoim profilu na Instagramie - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

- Dzisiaj zagramy w Czaplinku! A to ja i piękna Dominika (za nią super zdolny Kamil) - 7 lat temu - 12 maja o 16:22. Tego dnia od świtu kręciliśmy teledysk do singla „Zawsze”, było mega ciężko, malutki budżet, jeździłem pierwszy raz po Warszawie samochodem … - napisał gwiazdor muzyki pop. 

- Uwielbiam ten teledysk. Wasze skupienie, dojrzałość, powagę. Dominika i Kamil perfekcyjni aktorsko. 🔥 - pospieszyli z pochwałami fani.

- 💖 Piękni i zdolni są Twoi znajomi - dodajecie sobie wzajemnie skrzydeł 👏💥🎭✨💞

- Młodzi, piękni, zdolni 😍😍😍

Nie przegap: Gwiazdor M jak miłość ostro dostał po uszach od matki swojego syna! Mikołaj Roznerski musiał się gęsto tłumaczyć Marcie Juras

M jak miłość. Anna Mucha pożegnała się z widzami! Już nie zagra roli, której tyle zawdzięcza
Najnowsze