M jak miłość

Franka z M jak miłość zmieniła się nie do poznania! Dominika Kachlik tak wypiękniała w USA, że aż trudno ją poznać - - ZDJĘCIA

Ależ Franka z "M jak miłość" wypiękniała! Zawsze była śliczną dziewczyną, więc wiele jej wybaczono ze względu na urok osobisty. Później żona Pawła (Rafał Mroczek) zasłoniła go własnym ciałem przed strzałem kochanka Lilki (Monika Mielnicka) i od tego momentu wszyscy "noszą ją na rękach"! Tymczasem grająca góralkę Dominika Kachlik zdążyła "rozwinąć skrzydła" i aktualnie przebywa w USA na promocji nowego filmu. Tak pięknej Franki z "M jak miłość" jeszcze nie widzieliśmy - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Szokująca zmiana gwiazdy M jak miłość! Tak pięknej Franki jeszcze nikt nie widział

Franka w "M jak miłość" z początku dała się poznać, jako szalona i niezbyt odpowiedzialna dziewczyna. Jej pierwsze spotkanie z Pawłem polegało na tym, że jako uciekająca z własnego ślubu panna młoda, wpadła na jego samochód. Nie od razu było pewne, że Zduński pokocha Frankę, ale ona przeczekała nawet jego zakusy na samotną Kingę (Katarzyna Cichopek). W końcu miłość wybuchła, Paweł stanął po raz czwarty na ślubnym kobiercu i nareszcie przed ołtarzem. 

Fani "M jak miłość" pokochali Frankę niczym jej serialowy mąż. Dziewczyna ma charakter i kocha męża nad życie, więc wszyscy życzą jej jak najlepiej. Kariera Kachlik od roli w sadze rodu Mostowiaków "ruszyła z kopyta", aż aktorka dotarła do Hollywood! Teraz piękność z Polski promuje tam film w międzynarodowej obsadzie, w którym zagrała jedną z głównych ról. Jak się zmieniła żona Pawła Zduńskiego?

Musimy przyznać, że choć Franka w "M jak miłość" jest jedną z najpiękniejszych dziewczyn w historii serialu, w blasku hollywoodzkich gwiazd jej uroda jeszcze rozbłysła! Jak teraz wygląda pani Zduńska? Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!  

Nie przegap: M jak miłość. Powrót Mateusza do Grabiny w nowym sezonie już przesądzony? Krystian Domagała dał jasny znak - ZDJĘCIA

M jak miłość. Anna Mucha pożegnała się z widzami! Już nie zagra roli, której tyle zawdzięcza
Najnowsze