M jak miłość

Franka z M jak miłość przeżywa wielką namiętność z dala od planu. Dominika Kachlik nie może oderwać się od ukochanego - ZDJĘCIA

Franka w "M jak miłość" za Pawła (Rafał Mroczek) była gotowa oddać życie. Zduńscy są szczęśliwą parą, choć scenarzyści wciąż wpisują w ich historię wielkie dramaty i nie dają żyć w spokoju. Ale jak na razie zakochani dzielnie sobie z tym radzą... Tymczasem grająca czwartą żonę Pawła Dominika Kachlik zrobiła wielką karierę i po promocji swojego filmu w Hollywood ruszyła w trasę po Stanach. Ale gwiazda "M jak miłość" nie podróżuje sama! I już nie ukrywa wielkiej namiętności ze swoim chłopakiem! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Franka z M jak miłość szaleje z miłości. Ale nie z Pawłem - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Franka w "M jak miłość" jest jedyną żoną Pawła, której przysięgał przed ołtarzem w kościele. Zduńscy tworzą udane małżeństwo, choć Franka ma skomplikowaną przeszłość. Jednak kiedy zasłoniła męża własnym ciałem przed strzałem kochanka Lilki wymazała wszystkie grzechy. Miłość, jaką Zduńska otacza przybraną córkę Pawła, Basię (Gabriela Raczyńska) też przysporzyła jej wielu zwolenników. Kachlik należy się chwila wytchnienia po pracy na kilku planach, w tym amerykańskim. I gwiazda z tego korzysta - zobacz jak kocha swojego chłopaka!

Gwiazda "M jak miłość, która wciela się w rolę Franki już zapowiedziała, że nie odchodzi z serialu, pomimo błyskawicznie rozwijającej się kariery. Kachlik wzięła udział w promocji filmu w międzynarodowej obsadzie w samym Hollywood! Wten spoób polska aktorka spełniła wielkie marzenie wielu kolegów i koleżanek na całym świecie. Ale nie tylko takie szczęście spotkało serialową Frankę!

Dominika Kachlik na swoim profilu na Instagramie opublikowała ZDJĘCIA ze swojej podróży po USA. Już jakiś czas temu opuściła Los Angeles i udał się w wielki rajd po Stanach. Gwiazda "M jak miłość" pokazuje kadry, jakie oglądamy tylko na amerykańskich filmach - typowe ranczo, amerykański second hand, wielkie bezdroża... Ale i tak najważniejsze ZDJĘCIE zrobiła w windzie - to tuż wprost nie może się oderwać od swojego ukochanego! 

Nie przegap: Eryka z M jak miłość tęskni za serialem. Powrót Marty Juras nie jest możliwy

M jak miłość. Tragedia spadnie na Frankę i Pawła w nowym sezonie! Mroczek pokazał o jeden kadr za dużo
Najnowsze

Materiał sponsorowany