Franka z M jak miłość na planie nowego serialu! Dominika Kachlik bardzo się zmieniła? Wszystko się wydało! - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Franka z M jak miłość na planie nowego serialu! Dominika Kachlik bardzo się zmieniła? Wszystko się wydało! - ZDJĘCIA

M jak miłość

Franka z M jak miłość na planie nowego serialu! Dominika Kachlik bardzo się zmieniła? Wszystko się wydało! - ZDJĘCIA

To już nie jest Fanka z "M jak miłość"! Dominika Kachlik zniknęła z planu sagi rodu Mostowiaków, za to pokazuje nagrania do odcinków z nowego serialu Polsatu. W "Braciach" Kachlik zagra Zosię, ukochaną najstarszego Piotra (Piotr Stramowski) i prawdopodobnie zostanie jego żoną. Co się stanie z Franką w "M jak miłość"? Na odpowiedź na to pytanie fani czekają z niecierpliwością. Pewne jest, że Franka poleci do USA po syna Adama (Liam Culbreth) i wróci nie tylko z nim, ale też z jego przybranymi rodzicami. Czy Paweł (Rafał Mroczek) wybaczy żonie kłamstwo i przetrwają kryzys? Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ Kachlik na planie nowego serialu!

"M jak miłość". To już nie jest Franka! Zobacz jak Kachlik zmieni się do nowej roli w GALERII ZDJĘĆ 

Grająca Frankę w "M jak miłość" Dominika Kachlik wróciła z bajecznych wakacji we Włoszech. Gwiazda od razu weszła na plan serialu, ale nie jest to saga rodu Mostowiaków! Okazuje się, że Kachlik nagrywa teraz nowe ujęcia do se4rialu Polsatu "Bracia". Wyciekły ZDJĘCIA, które wiele pokazują!

Kachlik znów zagra pannę młodą?

Franka z "M jak miłość" wcieli się w nowym serialu Polsatu w Zosię, ukochaną najstarszego z tytułowych "Braci", Piotra. Ponieważ najstarszy z braci - architekt i biznesmen - okaże się "tym rozważnym", wiele na to wskazuje, że  pierwszy się ożeni. Czy właśnie z Zosią?    

Zobacz też: M jak miłość. Katarzyna Cichopek znów zabrała dzieci na plan! Marcin Mroczek nieźle jej przyciął - ZDJĘCIA, WIDEO

Bohaterami serialu Polsatu będą 4 tytułowi "Bracia". Oprócz Piotra zobaczymy: Alka (Mateusz Kościukiewicz) - psycholog-terapeuta, Wojtka (Damian Kret) - kucharz-marzyciel i Adama (Nikodem Rozbicki) - muzyk, który zmienia kobiety "jak rękawiczki".  Wpływ na życie "Braci" będzie miał  surowy ojciec Jerzy (Jan Frycz). W rolach żon, przyjaciółek, kochanek:  Dominika Kachlik jako Zosia, Dorota Landowska - mama Zosi, Katarzyna Gniewkowska, Natalia Rybicka, Anna Smołowik i Aleksandra Grabowska.

Czy Paweł, Franka i Adam w "M jak miłość" stworzą rodzinę?

Czy Franka zniknie z "M jak miłość", bo zajmie się graniem Zosi? Na razie jest to jedna z najpilniej strzeżonych tajemnic serialu, ale fani czekają z niecierpliwością na rozwój wydarzeń w małżeństwie Zduńskich. Czy Paweł zaakceptuje syna Franki Adama i razem będą żyli długo i szczęśliwie? Przekonamy się zaraz po wakacjach 2022!

Nie przegap: Stulecie Winnych 5. Kto zagra 18-letnią Bronię Winną? Fani zdecydowali, ale wybór! - ZDJĘCIA

M jak miłość. Anna ujawniła, gdzie odbędzie się ostatnia scena Magdy w serialu! Niesamowite widoki
Najnowsze