Franka z M jak miłość błaga o litość? Dominika Kachlik walczy o nową rolę. Co się stanie z żoną Pawła? – ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Franka z M jak miłość błaga o litość? Dominika Kachlik walczy o nową rolę. Co się stanie z żoną Pawła? – ZDJĘCIA

M jak miłość

Franka z M jak miłość błaga o litość? Dominika Kachlik walczy o nową rolę. Co się stanie z żoną Pawła? – ZDJĘCIA

Gwiazda "M jak miłość" opublikowała na swoim profilu na Instagramie szokujący filmik, na którym błaga o litość! Okazuje się że Dominika Kachlik, którą fani i Paweł (Rafał Mroczek) w "M jak miłość" pokochali za ognisty temperament i urodę Franki, walczy o nową rolę. Co to oznacza dla Pani Zduńskiej? Czy w nowym sezonie jednak pożegnamy Frankę i Paweł znów zostanie sam? Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ, jak Kachlik błaga o wybaczenie!

Franka odchodzi z "M jak miłość"? Dominika Kachlik pokazała jak walczy o nową rolę

Franka w "M jak miłość" pojawiła się znienacka i oczarowała wszystkich. Góralka wpadła na samochód Pawła, kiedy uciekała z własnego ślubu, a później pokazała jeszcze więcej sztuczek. Temperamentna dziewczyna zakochała się w Zduńskich i cierpliwie  czekała aż i on zapała do niej miłością. Kiedy to się stało był wielki ślub, ale potem wszystko poszło nie tak. Okazało się, że Franka ma mroczną tajemnicę w postaci porzuconego w USA 10-letniego syna! 

Franka zniknie z "M jak miłość"?

Fani "M jak miłość" zastanawiają się, jak potoczy się dalej wątek Pawła i Franki, bo nie jest wcale pewne, że wybaczy żonie tak grube oszustwo. A Dominika Kachlik wciąż pokazuje na swoim profilu na Instagramie nowe wyzwania zawodowe. Czy to oznacza, że zniknie z "M jak miłość"?

Zobacz też: M jak miłość. Adriana Kalska zaręczyła się?! Na palcu już błyszczy pierścionek zaręczynowy z brylantem! Aktorka rozwiewa wątpliwości

Ostatnio gwiazda "M jak miłość" pokazała na swoim profilu na Instagramie filmik, na którym błaga o litość! I nie jest to rola Franki - Kachlik stara się o nową! Czyżby już wiedziała, że na planie "M jak miłość" nie zabawi długo? 

Kolejna rola Kachlik

Jak wiadomo Kachlik dostała już rolę w serialu konkurencji. Franka z "M jak miłość" zagra Zosię w nowym serialu Polsatu "Bracia". Skoro jednak walczy o kolejne wyzwanie zawodowe, to może nie być dobra wiadomość dla fanów 4. żony Pawła Zduńskiego. A może młoda, zdolna aktorka da radę i połączy pracę na kilku planach?  

Nie przegap: QUIZ. Seks w polskich serialach. Poznasz ich po jednym kadrze?

Najnowsze