M jak miłość

Franka odejdzie z M jak miłość? Dominika Kachlik już opuściła Polskę!

Franka zniknie z "M jak miłość" w nowym sezonie? Wielka byłaby to przykrość dla Pawła (Rafał Mroczek), który nareszcie wygląda na szczęśliwego. Jego czwarta żona faktycznie dała już dowód wielkiej miłości do Zduńskiego, a do tego jest cudowną przybraną matką dla Basi (Gabriela Raczyńska). Jednak Dominika Kachlik postawiła na swoją karierę i już nie ma jej w Polsce! Gwiazda "M jak miłość" promuje w Hollywood swój nowy film w międzynarodowej obsadzie. Czy znajdzie jeszcze czas aby wrócić na plan sagi rodu Mostowiaków?

Franka odchodzi z M jak miłość? Co na to Paweł?

Paweł w "M jak miłość" długo nie miał szczęścia w miłości. Kolejne żony porzucały go, a nie wszystkie kochanki on potrafił docenić. Część z nich okazała się mocno niesprawna psychiczna, jak Majka. Z Franką Zduński stanął na ślubnym kobiercu po raz pierwszy przed ołtarzem, w kościele. Żadna z wcześniejszych oblubienic nie doznała tego zaszczytu. Zapowiadało się, więc będą żyli długo i szczęśliwie. Ale co się stanie, jeżeli kiedy małżeńską sielankę zniszczą plany aktorki?

Franka z "M jak miłość" od jakiegoś czasu chwali się faktem, że dostała rolę w Hollywoodzkim filmie. Wystąpi tam u boku aktorów z międzynarodowej obsady - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

Jak dotąd Kachlik znalazła czas, aby nagrywać sceny do nowych odcinków "M jak miłość". Ale odkąd wyleciała do USA nie ma pewności, jak będzie dalej z jej harmonogramem pracy na polskim planie. 

- Czy to prawda że pani odchodzi z m jak miłość? :( - padło pytanie pod ZDJĘCIEM Franki z "M jak miłość", promującym amerykański film. 

Niestety, gwiazda "M jak miłość" nie znalazła dotąd czasu, aby rozwiać wątpliwości fanów. Ale może to wszystko skończy się dobrze i Zduńska pojawi się u boku męża w nowym sezonie, jakby nic się nie stało?

Zobacz też: Marcin z M jak miłość rozwiedzie się z Izą, a Mikołaj Roznerski pierwszy raz mówi o nowej miłości! Już się wyszalał i ma wymarzoną kobietę - ZDJĘCIA

M jak miłość. Anna Mucha pożegnała się z widzami! Już nie zagra roli, której tyle zawdzięcza
Najnowsze