M jak miłość

Fani M jak miłość wykryli podstępną grę Kamila Gryca! Doradza jednocześnie Madzie i Andrzejowi i coś ukrywa

Kamil w "M jak miłość" przez długie lata kochał Magdę. Dopiero związek z Anitą (Melania Grzesiewicz) odmienił Gryca (Marcin Bosak) i odczepił się wreszcie od małżeństwa Budzyńskich. Wydawało się, że tak już zostanie i dawny kochanek Magdy (Anna Mucha) raczej będzie sklejał jej rozpadający się związek z Andrzejem (Krystian Wieczorek), niż w nim bruździł. Ale czujni "M jak miłość" fani odkryli fałsz w zachowaniu Gryca! Jaka jest prawda?

M jak miłość. Kamil coś knuje? To fani wytropili dziwne zachowanie Gryca  

Miłość Magdy i Kamila w "M jak miłość" miała dramatyczny przebieg. To z nim właśnie Marszałkówna zaszła w ciążę i podjęła tragiczną decyzję o aborcji. Powód był jeden - Kamil kochał, ale zdradzał na potęgę i nie był dobrym kandydatem na ojca. To się po latach zmieniło, bo okazało się, że Gryc ma córkę Polę (Hania Nowosielska) z jedną ze swoich kochanek (Ewelina Kudeń-Nowosielska) i - choć z wielkim trudem - stał się wspaniałym ojcem. Dziecko i Anita odmieniły Gryca i ostatecznie po latach walki z Andrzejem o Magdę, ostał przyjacielem obojga. Ale czy na pewno? 

Fałsz w zachowaniu Kamila w "M jak miłość" znaleźli, jak zawsze niezastąpieni, fani serialu. I trzeba przyznać Wam rację - Kamil zupełnie co innego mówi Magdzie, a co innego Andrzejowi! 

- Dziwne, że Kamil teraz najlepszy kolega..

- Dokładnie. Nawet rozmawiał w siedlisku z Magda, a teraz daje rady dla Andrzeja a Magda prosi aby był jej adwokatem w sprawie rozwodu... Trochę to nie dopracowane przez scenarzystów. ??

Jaka prawda o intencjach Kamila w "M jak miłość" wyjdzie na jaw? Przekonamy się już niebawem, śledząc wątek w TVP2!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1687: Barbara wyzna Magdzie tajemnicę Marka! Mostowiak wyjechał z Grabiny, ale nieźle nawywijał - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Marek przywiezie Barbarze najpiękniejszy prezent. Jeszcze nigdy nie była tak szczęśliwa
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany