M jak miłość

Dawid z M jak miłość pokazał światu prawdziwą piękność! To z nią teraz spędza czas Iwo Wiciński - ZDJĘCIA

Kiedy Dawid (Iwo Wiciński) w "M jak miłość" zjawił się wraz z rodziną Jaszewskich, wyglądał na bardzo "niegrzecznego chłopca". Sąsiad Rogowskich szybko uwiódł Basię (Karina Woźniak) i wciągał ją w swój mroczny świat. Z czasem jednak okazało się, że to nie on był "czarną owcą" rodziny, tylko jego ojciec pijak (Tomasz Lulek), który zabił w wypadku Marzenkę (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński). Basię i Dawida połączyła wielka miłość, którą przerwał jego wyjazd z do USA. Iwo Wiciński zrezygnował z roli w "M jak miłość", ale nadal pojawia się w filmach. 19-latek sporo czasu spędza za granicą, gdzie studiuje, a teraz odpoczywa w pięknych okolicznościach przyrody. I to nie sam - zobacz w GALERII ZDJĘĆ jaką piękność pokazał aktor na swoim profilu na Instagramie!

Dawid z M jak miłość nareszcie pokazał światu piękność z jaką spędza czas!

W "M jak miłość" Jaszewscy pojawili się wraz z mrocznymi tajemnicami. Marysia (Małgorzata Pieńkowska) szybko "wyczuła pismo nosem", ale zrobiła to co zawsze - ugościła nowych sąsiadów, a nawet się nimi zaprzyjaźniła. Problemem dla rodziców Basi był Dawid, który wyciągał ją na niebezpieczne wycieczki, palił przy niej papierosy, a nawet poczęstował alkoholem! Nigdy też nie wyjaśniło się, co się stało z jego poprzednią dziewczyną... Ostatecznie jednak to nie on, tylko jego przybrany ojciec trafił za kratki za spowodowanie po pijaku wypadku, w którym zginęli Marzenka i Andrzejek. Dawid po tym wszystkim wyjechał z matką Olgą (Małgorzata Lewińska) do USA, a Basia związała się z Wojtkiem (Aleksander Szeląg), synem podstępnej Ewy Kalinowskiej (Anna Kerth). Co się dzieje z jej dawnym ukochanym Dawidem?

Iwo Wiciński zrezygnował z roli w "M jak miłość" i poleciał za granicę na studia. Gwiazdor pokazuje na swoim profilu na Instagramie cudowny świat, w którym aktualnie żyje, na ZDJĘCIACH widzimy go głównie w USA. Fani chcieliby widzieć Dawida z powrotem u boku Basi, ale nie wygląda na to, aby marzenie miało się spełnić. Za to aktor, który długo skrzętnie ukrywał z kim się spotyka, nareszcie ujawnił ZDJĘCIA prawdziwej piękności, z którą spędza wakacyjny czas!

Przy okazji widać, jak bardzo zmężniał i wydoroślał Dawid z "M jak miłość". To już nie jest "niegrzeczny chłopiec' - to przystojny mężczyzna. Jak wygląda dziewczyna, która wynurza się obok z niego z oceanu? Musisz TO zobaczyć w GALERII ZDJĘĆ!

🐡🐡🐡 - tylko tyle napisał gwiazdor "M jak miłość" w poście z nowymi zdjęciami. Za to fani jego dopisali w komentarzach. 

- ❤️❤️❤️❤️❤️

- Pięknie Iwo ❤️❤️❤️ 

😱❤️

- Czy w prawdziwym życiu też jesteś takim łobuzem czy tylko takie role w filmach dostajesz?

Nie przegap: Zosia z M jak miłość już po ślubie! Julia Wróblewska pokazała ukochanego - ZDJĘCIA

M jak miłość. Taniec Marysi i Basi na planie podbija TikToka! Dały razem niezły popis
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze