M jak miłość

Była pierwszą narzeczoną Marka Mostowiaka w M jak miłość, ale rzucił ją dla Hanki! Dziś gra w innym serialu. Zobacz jak Kasia Kociołek bardzo się zmieniła

Kasia Kociołek w "M jak miłość" była pierwszą dziewczyną Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski). Miłość była tak wielka, że młodzi zaręczyli się, ale wtedy na ich drodze stanęła Hanka Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska). Marek dla Hanki rzucił wszystko, w tym narzeczoną, a Kasia (Ewelina Serafin) pogrążyła się w rozpaczy. Jednak pierwsza dziewczyna nie poddała się bez walki i jeszcze długo oglądaliśmy jej perypetie w "M jak miłość". Ostatecznie Ewelina Serafin pożegnała się z serialem i przez długi czas nie było o niej słychać. Gdzie teraz gra i jak wygląda dawna ukochana Marka?

M jak miłość. Dalsze losy Kasi Kociołek. Bohaterki Eweliny Serafin nie mają szczęścia w miłości  

Kasia Wójcik w "M jak miłość" była pierwszą miłością Marka. Kochała go tak bardzo, że czekała przez ponad rok na jego powrót z Niemiec. Niestety Mostowiak nie docenił wielkie miłości Kasi i w jednej chwili rzucił ją dla Hanki Mostowiak. Ale Wojcikówna nie poddała się bez walki!

"M jak miłość": Dramatyczna walka Kasi o Marka

Kasia w "M jak miłość" przegrała z Hanką nie tylko miłość Marka, ale także wymarzoną pracę w przetwórni. W końcu odrzucona narzeczona wzięła się na sposób i upiła Marka do nieprzytomności, a następnie zaciągnęła go do łóżka. Następnego dnia Mostowiak nic nie pamiętał z poprzedniego wieczoru, więc Kasia okłamała go, że między nimi do czegoś doszło. Były tego pomysłu dalsze konsekwencje, które Wójcik ogłosiła w dniu ślubu Marka i Hanki. Na weselu zazdrosna Kasia ogłosiła, że jest z Markiem w ciąży! W ten sposób Wójcikówna zniszczyła uroczystość Mostowiaków, ale w końcu prawda wyszła na jaw.

Dalsze losy Kasi w "M jak miłość"

W końcu Kasia Wójcik w "M jak miłość" poznała Sebastiana Kociołka, zakochała się w nim i wyszła za niego za mąż. Od tego momentu znana była już pod nazwiskiem męża i występowała, jako Kaśka Kociołek. 

Marek w "M jak miłość" nie tak szybko pozbył się Kasi ze swojego życia. To właśnie w pubie, który założył ze Stefanem Kociołek znalazła nową pracę. Później pracowała jako woźna w miejscowej szkole i tam zdradziła małżonka Sebastiana z Arkadiuszem Nowackim, dyrektorem przybytku edukacyjnego. Kiedy z poczucia winy Kasia spróbowała popełnić samobójstwo, Sebastian wybaczył żonie zdradę. Po tym skandalu Kasia rzuciła etat w szkole i zatrudniła się jako kelnerka w pubie w Gródku.

Kogo teraz gra Ewelina Serafin?

Ostatecznie widzowie "M jak miłość" musieli się rozstać z Kasią Kociołek a grająca ją gwiazda na długi czas zniknęła z ekranów. Po latach Serafin znalazła pracę w konkurencyjnym serialu "Barwy szczęścia", gdzie gra Sławkę Jezierską. Niestety, także i tu jej bohaterka nie ma szczęścia w miłości. Jej serialowy mąż Kornel (Jakub Bohosiewicz) to kombinator i zdrajca i aktualnie małżonkowie szykują się do rozwodu. 

Jak dzisiaj wygląda Kaśka Kociołek z "M jak miłość"? Zobacz w GALERII ZDJĘĆ! 

Nie przegap: Grał Wojtusia w M jak miłość, ale 2 lata temu stracił rolę. Tak dziś wygląda Feliks Matecki! Ale wyrósł - ZDJĘCIA

M jak miłość. Anna Mucha pożegnała się z widzami! Już nie zagra roli, której tyle zawdzięcza
Najnowsze