Basia z M jak miłość pokazała prawdziwą siostrę. Też jest aktorką jak 17-letnia Karina Woźniak! - ZDJĘCIA

i

Autor: AKPA/Kurnikowski Basia z M jak miłość pokazała prawdziwą siostrę. Też jest aktorką jak 17-letnia Karina Woźniak! - ZDJĘCIA

Basia z M jak miłość pokazała prawdziwą siostrę. Też jest aktorką jak 17-letnia Karina Woźniak! - ZDJĘCIA

Sensacja wśród gwiazd "M jak miłość"! 17-letnia Karina Woźniak, grająca w serialu 13-letnią Basię Rogowską, pokazała swoją 12-letnią siostrę Martynę! Dziewczynka także jest aktorką, a na zdjęciach z premiery filmu "Detektyw Bruno" wygląda na znacznie starszą! Karina i Martyna pokazały się w gronie wielkich gwiazd "M jak miłość", na przykład Marcina Mroczka, którego za rolę Piotrka Zduńskiego, pokochały miliony widzów! Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ jak prezentuje się "na ściance" 12-letnia siostra Kariny Woźniak! Martyna jest podobna do siostry?

Basia Rogowska z "M jak miłość" ma oszałamiającą młodszą siostrę! Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak wygląda Martyna Wożniak

17-letnia Karina Woźniak gra w "M jak miłość" 13-letnią Basię Rogowską, co stało się przedmiotem oburzenia fanów. Śliczna młoda aktorka nie wygląda już na 13-latkę, a taką dziewczynkę musi odgrywać. Ale widzowie i tak pokochali Basię, mimo że jej przygody z Dawidem (Iwo Wiciński) mogłaby przeżywać raczej 16-latka. Jakie role będzie grała jej 12-letnia, również piękna siostra? Zobacz młodziutkie aktorki razem w otoczeniu innych gwiazd w GALERII ZDJĘĆ!

Grająca Basię z "M jak miłość" Karina po raz pierwszy pokazała się "na ściance" z 12-letnią siostrą Martyną z okazji premiery filmu "Detektyw Bruno". Młode gwiazdy grają tam razem z Marcinem Mroczkiem, znanym jako Piotrek Zduński w serialu o Mostowiakach i ich przyjaciołach. To niesamowite, jak wygląda 12-letnia Martyna! Czy mogłaby zagrać starszą, czy młodszą siostrę Basi Rogowskiej? - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1664: Ula zostanie matką! To dziecko uratuje życie jej i Bartkowi – WIDEO, ZDJĘCIA

Siostra Kariny Woźniak, Martyna jak dotąd zagrała w dwóch filmach. Ostatnia pozycja to wspomniany "Detektyw Bruno", wcześniej - w 2018 roku - śliczna siostra Basi z "M jak miłość" zagrała w etiudzie szkolnej "To nie ja!". 

Czy jest szansa, że w "M jak miłość" pojawi się siostra serialowej Basi Rogowskiej? Byłaby to niezłą wolta w scenariuszu, bo Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) Rogowscy nie mają już więcej dzieci. Ale w "M jak miłość" wszystko jest możliwe! Na pewno warto wypatrywać na ekranie nie tylko Kariny Woźniak, ale jej równie pięknej siostry, Martyny. 

Kiedy dumna z siostry Karina Woźniak opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z Martyną od razu posypały się komentarze zachwyconych fanów. 

- cudowneeee ?

- Ślicznotki❤️?

- Pięknie! ❤️

- Miło będzie posiedzieć przed ekranem ?❤️? 

- Te uśmiechy od razu zrobiły mi wieczór ❤️?

Czy 17-letnia Karina i 12-letnia Martyna są do siebie podobne? Oceńcie sami w GALERII ZDJĘĆ

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1664: Największa tajemnica Mateusza wyjdzie na jaw! Barbara znów zobaczy wnuka z niewierną Lilką - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

M jak miłość. Basia zdradzi Dawida z podejrzanym chłopakiem?!
Najnowsze