Bartek pożegnał M jak miłość, ale gra w nowym serialu! Nie tylko Smoleński przeszedł do W rytmie serca

2019-07-25 10:40 Ag
W rytmie serca 5 sezon. Arkadiusz Smoleński, Bartek Kasprzykowski
Autor: Instagram W rytmie serca 5 sezon. Arkadiusz Smoleński, Bartek Kasprzykowski

Aktorzy z "M jak miłość" w obsadzie w "W rytmie serca". Kilka dni temu serialowy Bartek, czyli Arkadiusz Smoleński na swoim Instagramie umieścił pożegnanie z "M jak miłość", bo na planie rozpoczęła się dłuższa przerwa w zdjęciach. Jednak aktor nie próżnuje i cały czas pracuje w innym serialu. Dołączył bowiem do ekipy "W rytmie serca" i nowym 5 sezonie jesienią 2019 zagra nowego bohatera. W obsadzie spotkał inne gwiazdy "M jak miłość"!

Kogo Arkadiusz Smoleński zagra w "W rytmie serca"? Czy Bartek zostanie w "M jak miłość"?

Ostatni dzień na planie "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną upłynął na pożegnaniach. Arkadiusz Smoleński na swoim Insagramie zapowiedział, że nie znika na stałe z serialu, bo po prostu aktorzy i pozostali członkowie ekipy rozpoczęli wakacje.

O wypoczynku nie może być jednak mowy, bo wiele gwiazd "M jak miłość" wykorzystuje urlop, żeby pojawić się w innych produkcjach. Arkadiusz Smoleński jest jedną z nich. Niedawno dołączył do obsady "W rytmie serca" i w kolejnym 5 sezonie na dłużej zagości w Kazimierzu Dolnym.

Kim Smoleński będzie w "W rytmie serca"? To na razie tajemnica, ale ta postać na pewno wywoła sporo zamieszania.

O przejściu do konkurencji nie może być mowy, bo producentem "W rytmie serca" jest Tadeusz Lampka, czyli jeden z twórców "M jak miłość". To dlatego obsada serialu Polsatu coraz częściej rozszerza się o gwiazdy serialu TVP2.

Sprawdź też: M jak miłość. Co połączy Bartka i Zosię? To będzie masakra, poleje się krew! - WIDEO

Barbara Kurdej-Szatan to wciąż główna bohaterka Maria, ale w wątkach pobocznych w nowych odcinkach "W rytmie serca" jesienią 2019 pojawią się m.in. Julia Wróblewska, czyli Zosia z "M jak miłość", a także Bartek Kasprzykowski, znany obecnie z roli Pawła w serialu "Przyjaciółki".

Widzowie zapewne pamiętają, że siedem lat temu też grał w "M jak miłość". Jego bohater Jerzy był kierownikiem ośrodka pomocy społecznej i kochankiem Anny Gruszyńskiej (Tamara Arciuch).

Najnowsze