M jak miłość

Bajeczne wakacje pięknej aktorki z M jak miłość. Melania Grzesiewicz pokazała luksusowe jachty i boskie widoki - ZDJĘCIA

2023-08-10 13:35

Na planie "M jak miłość" trwa przerwa, więc aktorzy korzystają z wakacji i chwalą się jak odpoczywają od serialowej rzeczywistości. Melania Grzesiewicz jest jedną z tych gwiazd, która urlop spędza w najpiękniejszym regionie Europy. Ekranowa Anita z "M jak miłość" na Instagramie relacjonuje wakacje na Lazurowym Wybrzeżu we Francji, a widoki, którymi chwali się na zdjęciach zapierają dech w piersiach. Tak jak uroda Grzesiewicz, która należy do najpiękniejszych serialowych aktorek. Musisz zobaczyć te ZDJĘCIA.

Tak Melania Grzesiewicz z "M jak miłość" bawi się na wakacjach na Francuskiej Riwierze!

Zniewalająca Melania Grzesiewicz z "M jak miłość" korzysta z uroków wakacji w cudownym miejscu, które jest spełnieniem jej marzeń! Niewielu wie, że 32-letnia aktorka urodziła się w Paryżu i jest szczególnie związana z Francją. Stolica tego kraju jest jej drugim domem, świetnie się czuje w towarzystwie Francuzów. Nie bez powodu wybrała Lazurowe Wybrzeże na wakacyjny urlop podczas trwającej właśnie dłuższej przerwy na planie "M jak miłość".

Dopiero co piękna Melania Grzesiewicz, która do obsady "M jak miłość" dołączyła trzy lata temu, pochwaliła się boskimi kształtami na zdjęciach na Instagramie, odsłoniła ciało w naturalnym wydaniu, a już rozpala wyobraźnię obserwujących ją internautów kolejnymi zjawiskowymi ujęciami z wakacji. Zmysłowa Anita, sekretarka z kancelarii, która zdobyła serce Kamila (Marcin Bosak) na ekranie nie podkreśla zbytnio swojej urody, ale Melania Grzesiewicz na wyjeździe zrobiła wyjątek! Prywatne zdjęcia uwielbianej aktorki z "M jak miłość" zrobiły na fanach ogromne wrażenie, a swój zachwyt wyrażają w komentarzach.

Przy okazji Anita z "M jak miłość" dzieli się wrażaniami z wakacji na Lazurowym Wybrzeżu, zdaje relację ze spotkań z Francuzami, opisuje cudowne widoki z hotelowego pokoju na luksusowe jachty zacumowane w portach w Nicei, a także w Monako, które Grzesiewicz także odwiedziła podczas podróży. Fani aktorki zauważają, że piękna sceneria tylko podkreśla urodę, naturalność i skromność Melanii.

"Lazurowe Wybrzeże to najpiękniejsze miejsce w jakim dotąd byłam. Francuzi, w przeciwieństwie do tych z Paryża, są bardzo mili i serdeczni ;) Widoki zapierają dech w piersiach, pogoda jest cudowna, atmosfera napawa spokojem. Ludzie mają tutaj w sobie tyle luzu… Wczoraj jak gdyby nigdy nic, w knajpce, wieczorem, dosiedli się do nas ludzie pochodzący z Nowej Zelandii. Starsza Pani z synem. Ona ma tu dom, spędza w nim 7 miesięcy w roku, on mieszka w Monako. Spędziliśmy razem wieczór. Jestem pod wrażeniem tej otwartości. Marzyłabym o tym, żeby być na starość taką fajną babką. Fajnie jeszcze jakby z taką posiadłością na Lazurowym Wybrzeżu ;) Słońce właśnie zaszło, z pokoju w hotelu widzę morze i podświetlone stateczki-no dobra, jachty mówiąc dokładnie, w końcu to Riviera Francuska ;) Nic mnie tak nie uspokaja jak widok bezkresnej wody. Marzyłam o tym od jakiegoś czasu" - napisała Grzesiewicz w poście na Instagramie.

M jak miłość. Tak się zmieni Anita po wakacjach! Melania Grzesiewicz zapowiada wielką zmianę - ZDJĘCIA
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze