Antek wróci do M jak miłość? Drugi syn Marka zajmie miejsce Mateusza u Mostowiaków w nowym sezonie po wakacjach?

i

Autor: MTL Maxfilm Antek wróci do M jak miłość? Drugi syn Marka zajmie miejsce Mateusza u Mostowiaków w nowym sezonie po wakacjach?

Antek wróci do M jak miłość? Drugi syn Marka zajmie miejsce Mateusza u Mostowiaków w nowym sezonie po wakacjach?

2021-06-10 12:56

Antek, którego w "M jak miłość" grał Jakub Jankiewicz dziś ma 18 lat i nie przypomina małego chłopca, syna Ewy (Dominika Kluźniak) i Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski), jakim zapamiętali go widzowie. Nastoletni aktor odszedł z "M jak miłość" w 2018 roku! Ostatnio jednak pojawił się wśród kolegów z obsady i dostał szansę od produkcji, by wrócić do serialowej Grabiny. Ponieważ z obsadą miłość" pożegnał się Mateusz, jedyny syn Marka, to pustkę po nim w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 może wypełnić właśnie Antek. Czy Jankiewicz wróci do rodziny Mostowiaków?

Czy Jakub Jankiewicz zagra jeszcze Antka w "M jak miłość"?

Jakub Jankiewicz w "M jak miłość" przez sześć lat grał przyjaciela Mateusza Mostowiaka, a później jego przyrodniego brata, bo Ewa wyszła za mąż za Marka i razem stworzyli szczęśliwą rodzinę dla swoich synów i adoptowanych córek, Uli (Iga Krefft) i Natalki (Marcjanna Lelek). Ostatni raz pojawił się w roli Antka Szeflera w 1396 odcinku "M jak miłość". Zniknął z obsady, bo tak jak Marek i Ewa wyjechał do Australii. Wówczas 15-letni aktor zdecydował się odejść z "M jak miłość", tak jak jego ekranowi rodzice. O ile jeszcze o Mostowiakach jeszcze czasem wspomina rodzina, to o Antku nikt nic nie mówi. Zupełnie jakby zapadł się w pod ziemię w Australii.

Nie przegap: Wielkie zmiany w M jak miłość. Tych aktorów zabraknie w obsadzie w nowym sezonie po wakacjach 2021 - ZDJĘCIA

Dlatego takim zaskoczeniem był występ Jankiewicza przed kamerami w miniony weekend w "Pytaniu na śniadanie". Serialowy Antek z innymi aktorami obsady "M jak miłość", z którymi nigdy wcześniej nie spotkał się na planie wziął udział w specjalnej zabawie - quizie wiedzy o serialu. W drużynie Jankiewicza, którą dowodziła prowadząca "Pytanie na śniadanie", Izabela Krzan, była także Anna Oberc, czyli serialowa Sandra z "M jak miłość".

Przeciwko nim walczyli - Alicja Ostolska, znana jako Ala z "M jak miłość" i Michał Chruściel, czyli Krzysiek, były narzeczony Franki (Dominika Kachlik), ukochanej Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek). Tą ekipą dowodził Tomasz Kammel.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Powrót Majki. Była Pawła żebraczką. Łukasz skatowany przez Argasińskiego, a Patrycja w szpitalu

Sprawdź też: Mateusz odchodzi z M jak miłość! Barbara nie zatrzyma wnuka! Nie będzie wiedziała co się z nim stało

Choć Jankiewicz występował w "M jak miłość" tylko od 2012 do 2018 roku, to wciąż doskonale zna losy bohaterów serialu sprzed lat. I właśnie dzięki niemu drużyna wygrała. A w nagrodę produkcja "M jak miłość" ma zaprosić Jankiewicza i Oberc na plan do Grabiny. Czy to oznacza powrót Antka do "M jak miłość" po trzech latach?

Na pewno po odejściu Krystiana Domagały z "M jak miłość" w rodzinie Mostowiaków znów zrobi się pusto, dlatego drugi syn Marka, jedyne dziecko jego ukochanej żony Ewy, mógłby zająć miejsce Mateusza. Przecież zawsze Barbara (Teresa Lipowska) traktowała Antka jak swojego prawdziwego wnuka, więc po stracie Mateusza to właśnie Antek pocieszyłby babcię. Wszystko zależy jednak od produkcji "M jak miłość" i do samego Jankiewicza, czy w ogóle zechce wrócić.

Pytanie na śniadanie. Alicja Ostolska, Jakub Jankiewicz, Michał Chruściel

i

Autor: Instagram Pytanie na śniadanie. Alicja Ostolska, Jakub Jankiewicz, Michał Chruściel
M jak miłość po wakacjach 2018. Marek (Kacper Kuszewski), Ewa (Dominika Kluźniak), Mateusz (Krystian Domagała), Antek (Jakub Jankiewicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2018. Marek (Kacper Kuszewski), Ewa (Dominika Kluźniak), Mateusz (Krystian Domagała), Antek (Jakub Jankiewicz)
Najnowsze