M jak miłość

Ania zniknie z M jak miłość? Decyzja w sprawie córki Marty już zapadła

W "M jak miłość" zbliża się koniec przygód Ani (Gabriela Świerczyńska)? Córka Marty (Dominika Ostałowska) i Norberta (Mariusz Sabiniewicz) Wojciechowskich w ostatnim czasie faktycznie niezbyt często pojawiała się na ekranie. Kiedy wyjechał jej ukochany Damian (Oliwer Proctor) została smutną singielką, co wykorzystała wroga Marcie mafia. Nowy chłopak Ani, idealny z pozoru Kris (Stanisław Kawecki) okazał się wtyczką bandytów i udawał miłość tylko po to, aby zakraść się do domu pani prokurator. Na temat dalszych losów Ani w nowym sezonie "M jak miłość" aktualnie nie ma żadnych wieści. Za to jest zaskakująca decyzja - czy młoda Wojciechowska pożegna się z serialem?

Koniec Ani w M jak miłość? Zapadła szokująca decyzja

Ania w "M jak miłość" przyszła na świat w 2006 roku po rozstaniu swoich rodziców. Marta i Norbert spotkali się na jedną noc, aby powspominać dobre czasy i owocem tych wspomnień jest właśnie młodsza siostra Łukasza (Jakub Józefowicz). Warto przy tym wspomnieć, że Wojciechowski wyrzekł się własnego syna zaraz po jego urodzeniu i musiało upłynąć wiele lat, zanim rodzeństwo poznało się i wraz z rodzicami stworzyli rodzinę. Co się stanie z Anią w nowym sezonie po wakacjach?

Jako nastolatka w "M jak miłość" Ania dała wszystkim nieźle popalić. Kiedy zakochała się w swoim nauczycielu, Adamie Wareckim (Wojciech Świeściak) kompletnie oszalała, zaczęła pić, palić, a nawet brać narkotyki. Doszło do próby samobójczej, która miała być sposobem na zdobycie miłości nauczyciela, a skończyła się długim leczeniem psychiatrycznym i terapią dziewczyny. Ale teraz jest z Anią spokój, pożegnała na zawsze Damiana i mało pojawia się na ekranie. I są tego efekty.

Kiedy zapytaliśmy fanów "M jak miłość" na naszym profilu superseriale.se.pl na Facebook-u: - Który wątek w "M jak miłość" uważasz za najnudniejszy? - bezapelacyjnie wygrała Ania! A wybór był spory, bo obok córki Marty znalazła się Maja (Ewa Tucholska), przyjaciółka Marysi (Małgorzata Pieńkowska), Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska), matka Poli (Hania Nowosielska) cukiernia Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska) i Iwony (Hanna Śleszyńska).

- Perypetii Ani ,może by gdzieś wyjechała

Weroniki i Ani - pod postem pojawiło się ponad 60 komentarzy. 

- Perypetie Ani

- Miłosne perypetie Ani

- Perypetie Ani i nie lubię też Izy

- Wszystkie fajne chociaż perypetie Ani nudne! 😜

- Mai ,Weroniki ,Ani i kisielowa nudy nudy i jeszcze raz nudy.

Na drugim miejscu znalazła się też Weronika, matka Poli, która jak się okazuje pomimo swojej podłości, nikogo zbytnio nie zainteresowała. 

Można więc powiedzieć, że decyzja w kwestii dalszej obecności młodej Wojciechowskiej zapadła w gronie najważniejszych osób - wiernych widzów "M jak miłość". Ale może jeszcze wątek Ani po wakacjach się rozkręci i wszystkich nas zaskoczy?  

Dajcie znać, jak widzicie dalsze losy Ani w "M jak miłość|" w SONDZIE na końcu tekstu pod WIDEO!

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach. Osamotniony Paweł przegra walkę o córkę. Nigdy sobie tego nie daruje

Na planie M jak miłość ścigają się z czasem. Ta ważna scena Magdy i Andrzeja wymaga poświęcenia
Sonda
Czy Ania powinna dalej grać w "M jak miłość"?
Najnowsze

Materiał sponsorowany