M jak miłość

Aneta w M jak miłość zdradzi Olka z księdzem?! Ujawniamy pikantne szczegóły pracy na planie Ilony Janyst i jej męża Pawła – ZDJĘCIA

2023-01-03 15:34

Ależ to było wydarzenie w "M jak miłość"! Ślubu umierającemu na białaczkę Jakubowi (Krzysztof Kwiatkowski) i Kasi (Paulina Lasota) udzielił ksiądz bez święceń, więc ceremonia nie była prawdziwa, a jedynie miała na celu przywrócić Karskiego do zdrowia. Jakby tego było mało - jak napisaliśmy jako pierwsi - "ślubu" udzielał osobisty mąż serialowej Anety, Paweł Janyst! Jak wyglądała ich praca na planie? Czy czeka nas romans doktor Chodakowskiej z księdzem? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Aneta w M jak miłość będzie miała romans z księdzem? Ujawniamy szczegóły współpracy Państwa Janyst na planie

Ślub Kasi i Jakuba w 1996 odcinku "M jak miłość" był wstrząsającym wydarzeniem. Do ceremonii doszło dzięki Anecie i Olkowi, którzy przypomnieli sobie w własny ślub i to, że uratował Chodakowskiemu życie. I postanowili powtórzyć sukces i namówili Kasię, aby szybko wszystko zorganizować. Kuba był w tak złym stanie, że nie było czasu na poszukiwania urzędników i księdza, więc ceremonię poprowadził... duchowny bez święceń!

Jak pisaliśmy TUTAJ - akcja ze ślubem w "M jak miłość" znów się uda, bo Jakub cudownie ozdrowieje! A na planie miał szansę zagościć prawdziwy mąż Ilony janyst, Paweł. Czy będzie ciąg dalszy tej historii i Aneta będzie miała bliższe kontakty z księdzem? Fani mają różne pomysły.     

- Powinien być romans z księdzem! - czytamy komentarze fanów "M jak miłość" na profilu Ilony i Pawła Janyst na Instagramie. 

Aż muszę obejrzeć ten odcinek ?

- ??super. Mąż ksiądz....no no

- ,,Ogłaszam Was mężem i żoną".A kto tu jest czyim mężem, kto żoną, a kto księdzem to już, można powiedzieć, licentia poetica. Zaiste piękny jest to zawód (nie zapomnę go nigdy) ?? - napisała od siebie serialowa Aneta. 

Nie przegap: M jak miłość. Andrzej zamieszka z Magdą i ich nową córką Nadią w siedlisku? Odetnie się od chorej psychicznie Julii. Tylko tak uratuje rodzinę i siebie

Wzruszające pożegnanie Marszałka z M jak miłość. Najpiękniejsze sceny z Emilianem Kamińskim
Najnowsze