M jak miłość

Aleksandra znika z M jak miłość?! Tak się zmieniła do nowej roli. Uwagę przykuwa jeden szczegół - ZDJĘCIA

Aleksandra w "M jak miłość", matka (Małgorzata Pieczyńska) Marcina (Mikołaj Roznerski) i Olka (Maurycy Popiel) wiele przeżyła przez 22 lata serialu. Piękna i zamożna Chodakowska nie miała szczęścia w miłości. Aleksandra porzuciła ojca swoich synów, Grzegorza (Wojciech Majchrzak) i uciekła z kochankiem do Australii. Z nowej miłości nic nie wyszło, ale małżeństwo nie przetrwało tego skandalu i Chodakowscy rozwiedli się. Do dziś Aleksandra trafia na co najmniej dziwnych panów, a ostatni Janek (Wojiech Kalarus) okazał się członkiem niebezpiecznej sekty. Czy Aleksandra porzuci nadzieję na miłość w "M jak miłość" i odejdzie do nowej produkcji? Zobacz jak się zmieniła do nowej roli w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Aleksandra zniknie z serialu? Szokująca metamorfoza gwiazdy - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Aleksandra to jedna z najważniejszych postaci w "M jak miłość". Chodakowska od zawsze olśniewa urodą, nic dziwnego, że nawet po 22 latach nie może opędzić się od adoratorów. Tyle, że i jako młoda dziewczyna i jako babcia Szymka (Staś Szczypiński), Mai (Laura Jankowska) i Boryska (Tymon Szkopek) Aleksandra nie ma szczęścia w miłości... Czy grająca ją gwiazda odejdzie z serialu do nowej produkcji?

Ostatnio wszyscy przeżywaliśmy w "M jak miłość" istny horror w życiu Aleksandry. Chodakowska pozwoliła się zauroczyć dawnemu znajomemu Jankowi, ale on okazał się członkiem niebezpiecznej sekty. Za jego sprawą zobaczyliśmy na ekranie czystą manipulację i rozpacz zdezorientowanej Aleksandry. Ostatecznie Janka pogonili Marcin z Olkiem, ale nie wiadomo czy na zawsze...

Szokująca metamorfoza gwiazdy "M jak miłość"! Odejdzie do innego serialu?

Tymczasem Małgorzata Pieczyńska zaprezentowała na swoim profilu na Instagramie szokujące ZDJĘCIA, na których w ogóle już nie przypomina Aleksandry z "M jak miłość"! Uwagę przykuwa szczególnie jeden szczegół. 

W nowej stylizacji Aleksandra z "M jak miłość" ma nadal burzę czarnych włosów, ale do fryzury dołączyła grzywka! Ten jeden szczegół zupełnie zmienia wygląd Pieczyńskiej. Jak Wam się teraz podoba matka Marcina i Olka?

Nowa fryzura oznacza nową rolę ?.Dołączyłam do ekipy „Archiwisty”?. Super przygoda.!Ps: Te papierosy na planie to naprawdę odchorowałam mimo, że były beznikotynowe ?.

- W tej fryzurze i z papierosem jak Pani jak gwiazda rocka - na reakcję fanów "M jak miłość" nie trzeba było długo czekać.

 - Doskonałą metamorfoza ???❤️

- Uuu. Ale wredota ?. I na tym polega aktorstwo ?

- ❤️Taka widać rola❤️⭐⭐⭐⭐⭐❤️?????❤️??????

???Sto twarzy jednej kobiety ???

Co ta metamorfoza Aleksandry z "M jak miłość" oznacza dla fanów serii? Czy gwiazda połączy pracę na obu planach? Przekonamy się niebawem!

Zobacz też: Ula i Bartek odejdą z M jak miłość. Wiemy kto zastąpi Ulę już w 1684 odcinku! Wszyscy ją dobrze znają - ZDJĘCIA

M jak miłość. Powrót niewiernego Olka! Zabierze się za seksowną nianię Boryska
Sonda
W jakie fryzurze wolisz Aleksandrę z "M jak miłość"?
Najnowsze