Lombard. Życie pod zastaw: Wyjątkowy serial ze Zbigniewem Buczkowskim

2017-06-08 22:40 ZetEs

"Lombard. Życie pod zastaw" to jedyny w swoim rodzaju serial. Czegoś takiego jeszcze nie było w polskiej telewizji! Serial o lombardach ze Zbigniewem Buczkowskim uwiedzie fanów aktora. O czym jest serial "Lombard. Życie pod zastaw"?

Nowy serial "Lombard. Życie pod zastaw" jesienią w TV PULS

Nowy serial TV PULS "Lombard. Życie pod zastaw" uwiódł scenariuszem Zbigniewa Buczkowskiego. Ma on opowiadać historie rzeczy pod zastaw oraz ludzi, który zdecydowali się na takie posunięcie. Aktor mówi, że to niesamowicie ludzki serial.

- Ludzie przychodząc ze swoimi przedmiotami, które chcą z różnych powodów, (głównie finansowych) zastawić, przynoszą wraz z nimi swoje problemy - wokół tych rzeczy budujemy ludzkie historie, a przedmioty są pretekstem do ich opowiedzenia. Zadziwiające jest, co ludzie przynoszą do takiego lombardu - telewizory, komputery, złoto, mamy nawet pijaczka, który przynosi ... mikser, żeby dostać 20 złotych na butelkę. Bohater, którego gram, ma dobre serce - nieba przychyli tym, którzy są uczciwi i należy im się współczucie, ale nieuczciwym współczuł na pewno nie będzie. Wydaje mi się, że tak zupełnie prywatnie mógłbym się odnaleźć jako właściciel lombardu - opowiada Buczkowski według "Świata Seriali".

W serialu "Lombard. Życie pod zastaw" Zbigniew Buczkowski gra Kazimierza, ojca dwójki dzieci, który pewnego dnia postanowił zaryzykować i otworzyć taki oto tytułowy przybytek. Chociaż było wiele szans na niepowodzenie takiego interesu, głównemu bohaterowi udało się osiągnąć sukces. Serial pojawi się w TV PULS jesienią 2017.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Najnowsze