Lombard. Życie pod zastaw 3 sezon odc. 144 - opis, streszczenie: Vloger "Polski Szlachcic" żeruje na naiwnych ludziach

2018-11-07 13:06
Lombard. Życie pod zastaw
Autor: materiały prasowe TV PULS Lombard. Życie pod zastaw

"Lombard. Życie pod zastaw" 3 sezon odcinek 144 w Tv Puls w środę, 7.11.2018, o godz. 19.00. "Lombard. Życie pod zastaw" 3 sezon odcinek 144 streszczenie: Vloger o pseudonimie "Polski Szlachcic" w swoich filmikach udziela porad jak przy niewielkim wysiłku zdobyć wszystko. Chłopak zarabia krocie, żerując na naiwności młodych ludzi.

Pewnego dnia postanawia we właściwy sobie sposób uszczęśliwić potrzebujących. Udaje się przed lombard, gdzie rozdaje przechodniom na chybił trafił różne gadżety. Ci, którzy brali prezenty, od razu przychodzą do lombardu i je sprzedają. Niestety, nie wszyscy są zadowoleni, z faktu, że nie mogą sobie wybrać podarków. Tymczasem do komisu przychodzi Olga, która chce zabrać Mariusza na zakupy, gdyż uważa, że to już najwyższa pora przygotować się do ślubu. Do firmy przybywa też Przecławski z synem Jaśkiem. Niesie pod pachą elektryczną hulajnogę. Mimo że jest to komunijny prezent dziecka, ojciec chce sprzedać pojazd, ponieważ mały robi szkody. On jednak nie przyznaje się do winy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze