Lombard. Życie pod zastaw 3 sezon odc. 142 - opis, streszczenie: Benia chce wydzierżawić ziemię po ojcu

2018-11-04 22:48
Lombard. Życie pod zastaw
Autor: materiały prasowe TV PULS Lombard. Życie pod zastaw

"Lombard. Życie pod zastaw" 3 sezon odcinek 142 w Tv Puls w poniedziałek, 5.11.2018, o godz. 19.00. "Lombard. Życie pod zastaw" 3 sezon odcinek 142 streszczenie: W komisie zjawia się Wilczyński, który chce zastawić cenny obraz z dwudziestolecia międzywojennego - "Sen dziewczynki" słynnej malarki Tatiany Leniwskiej.

Wkrótce w firmie pojawia się Michalski, by sprzedać samochód. Potrzebuje pieniędzy na remont poniemieckiej willi, w której mieszka z żoną. W czasie wypełniania dokumentów klient dzieło wiszące na ścianie biura. Twierdzi, że to obraz należy do niego. Przekazuje informację, która jest dowodem na to, że mówi prawdę. W lombardzie zjawia się Grażyna ze skrzynką narzędziową Ziutka, który złamał nogę w czasie pobytu zarobkowego w Anglii i jeździ na wózku. Niedługo później zjawia się Rolecki, który na prośbę Ziutka, chce odzyskać narzędzia i przede wszystkim skrzynkę. Benia chce wydzierżawić ziemię po ojcu, która leży odłogiem. Roman się nie zgadza. Dochodzi między nimi do kłótni.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze