Lombard. Życie pod zastaw 3 sezon odc. 130 - opis, streszczenie: Znajomość Beni i Hoffera kwitnie

2018-10-18 12:27 oprac. Ag
Lombard. Życie pod zastaw
Autor: materiały prasowe TV PULS Lombard. Życie pod zastaw

"Lombard. Życie pod zastaw" 3 sezon odcinek 130 w Tv Puls w czwartek, 18.10.2018, o godz. 19.00. "Lombard. Życie pod zastaw" 3 sezon odcinek 130 streszczenie: Mirka niedawno wygrała walkę z rakiem piersi. Jest jednak po mastektomii i nie potrafi tego zaakceptować. Postanawia zafundować sobie rekonstrukcję piersi, czemu sprzeciwia się jej mąż Borys.

Zmotywowana Mirka próbuje zdobyć pieniądze na operację. W lombardzie pojawia się Paweł, lalkarz i brzuchomówca, który zastawia dwie marionetki. Lolek sądzi, że mogą być one wykonane przez znanego włoskiego rzeźbiarza. Znajomość Beni i Hoffera kwitnie. Mężczyzna chce pokazać, jak bardzo zależy mu na wybrance. Udaje się do jej rodzinnego domu z kwiatami dla Zenobii. Przy okazji Roman postanawia poznać bliżej przyszłego szwagra i upija go do nieprzytomności.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze