Lombard. Życie pod zastaw 3 sezon odc. 117 - opis, streszczenie: Chirurg skazany przez sąd za wypisywanie fikcyjnych bezpłatnych recept dla bezdomnych

2018-09-30 21:43 oprac. Ag
Lombard. Życie pod zastaw
Autor: materiały prasowe TV PULS Lombard. Życie pod zastaw

"Lombard. Życie pod zastaw" 3 sezon odcinek 117 w Tv Puls w poniedziałek, 1.10.2018, o godz. 19.00. "Lombard. Życie pod zastaw" 3 sezon odcinek 117 streszczenie: Do lombardu przychodzi Zygmunt Chwaszczyk, doświadczony chirurg skazany przez sąd na karę za wypisywanie fikcyjnych bezpłatnych recept dla bezdomnych i zawieszony w prawach do wykonywania zawodu.

Chce sprzedać zestaw do tracheotomii. To jego gest sprzeciwu wobec wszechobecnemu kultowi pieniądza. Po wyjściu z komisu zauważa duszącego się mężczyznę, któremu postanawia uratować życie. Tymczasem do lombardu przybywają Złomiarz Rolecki wraz z kolegą. Mężczyźni przynoszą ze sobą złoty zegarek. Uważają, że dostali go w podziękowaniu od mężczyzny, którego uratowali przed skokiem z mostu.

Kolejnym klientem jest Olo, rekwizytor z planu filmowego, który chce wypożyczyć maszynę do gry w pinballa. Kazimierz się zgadza, ale maszyna wraca uszkodzona. Niebawem Olo przychodzi do firmy z reżyserką. Kobieta składa Kazimierzowi propozycję. Tymczasem Kaśka wraca z międzynarodowego tournée i wpędza Mariusza w kłopoty.

Najnowsze