Wyrodna matka z M jak miłość królową Jadwigą w nowym sezonie Korony królów - ZWIASTUN

2019-06-26 10:40 Ag
M jak miłość odcinek 1307, Ewa (Dominika Kluźniak), Olka (Dagmara Bryzek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odcinek 1307, Ewa (Dominika Kluźniak), Olka (Dagmara Bryzek)

Młoda aktorka z "M jak miłość" dołączyła do obsady "Korony królów" i w nowym sezonie po wakacjach 2019 zagra królową Jadwigę. 21-letnia Dagmara Bryzek dwa lata temu była wyrodną matką w "M jak miłość". Jako nastoletnia Olka Jankiewicz porzuciła swoją córeczkę Ewunię w kościele, a później wyciągała pieniądze od Ewy Mostowiak (Dominika Kluźniak). W "Koronie królów" wcieli się w królową Jadwigę, piękną i mądrą władczynię, która została świętą! Zobaczcie zwiastun nowej "Korony królów".

"Korona królów" 3 sezon nowe odcinki od września 2019 w TVP1

W 3 sezonie "Korony królów" po wakacyjnej przerwie widzowie zobaczą dalsze losy władców Polski, ale tym razem fabuła skupi się na dynastii Jagiellonów. W role Władysława Jagiełły i Jadwigi Andegaweńskiej wcielą się Wasyl Wasyłyk i Dagmara Bryzek.

Miniony sezon "Korony królów" zakończył się bowiem śmiercią króla Kazimierza >>>

Fanom seriali Dagmara Bryzek jest dobrze znana z roli w "M jak miłość". W 2017 roku pojawiła się w obsadzie na kilka odcinków, ale wywołała sporo zamieszania w życiu Mostowiaków. Jej bohaterka, 17-letnia Olka Jankiewicz, porzuciła córkę Ewunię zaraz po porodzie.

Olka z "M jak miłość" stwarzała pozory biednej, zagubionej dziewczyny, którą okoliczności zmusiły do pozbycia się dziecka. Zaczęła oszukiwać Ewę, która znalazła Ewunię w kościele i wmawiała jej, że zrozumiała swój błąd, obiecywała, że zajmie się córeczką. To był tylko podstęp, by zmanipulować Ewę.

Przebiegła nastoletnia wyrodna matka z "M jak miłość" wyciągała od żony Marka (Kacper Kuszewski) pieniądze, które zamiast na dziecko przeznaczała na imprezy zakrapiane alkoholem i zabawę. Dagmara Bryzek zniknęła z "M jak miłość" po zaledwie sześciu odcinkach.

Gdzie leży Grabina? [MAPA]

21-letnia aktorka jako królowa Jadwiga, córka Ludwika Węgierskiego (Kamil Siegmund), wnuczka Elżbiety Łokietkówny (Katarzyna Czapla) w "Koronie królów" najpierw zasiądzie na tronie Polski, a następnie po koronacji swego męża Władysława Jagiełły na króla Polski, zostanie królową.

Najnowsze