Zniewolona 3, odcinek 13: Katia zamknięta w szpitalu! Żadan będzie chciał ją zabić? - ZWIASTUN

2022-01-30 21:09
Zniewolona 3, odcinek 13: Katia zamknięta w szpitalu! Żadan będzie chciał ją zabić - ZWIASTUN
Autor: materiały prasowe TVP Zniewolona 3, odcinek 13: Katia zamknięta w szpitalu! Żadan będzie chciał ją zabić - ZWIASTUN

W 13 odcinku serialu "Zniewolona" 3 Katia (Sonya Priss) nie uwolni się z pułapki, którą zastawił na nią mąż Andriej Żadan (Maxim Radugin)! Przywiązana do szpitalnego łóżka w szpitalu psychiatrycznym, gdzie zamknął ją ukochany, żeby nie ośmieliła się ujawnić, że Andriej zbił majątek na burdelach, będzie zdana na łaskę bezwzględnego tyrana. Uwięziona Katia w 61 odcinku "Zniewolonej" będzie terroryzowana nie tylko przez męża, ale także przez przekupionego przez niego lekarza. A kiedy Żadan odwiedzi żonę, rzuci się na nią jakby chciał ją udusić własnymi rękami. Zobaczcie ZWIASTUN odcinków "Zniewolonej" z niedzieli, 30.01.2022!

"Zniewolona" 3, odcinek 13 (odc. 61) - niedziela, 30.01.2022, o godz. 20.15 w TVP1

Koszmar Katii w 13 odcinku "Zniewolonej" 3, którą mąż Andriej zamknął w psychiatryku, kiedy zagroziła, że od niego odejdzie i ujawni wszystkim arystokratom z Kijowa, że majątek Żadana to dochody z burdeli, z handlu kobietami, dopiero się zacznie! Po tym jak odzyska przytomność, a leki podane przez Żadana i jego ciotkę przestaną działać, zorientuje się, że jest pacjentką szpitala psychiatrycznego. Przywiązana do łóżka zacznie krzyczeć, żeby ktoś ją uwolnił. I właśnie wtedy w 61 odcinku "Zniewolonej" do jej pokoju wejdzie Andriej. Od razu pośle żonie pełne gniewu spojrzenie, jakby był gotów zabić ją, byle tylko prawda o tym kim jest nie wyszła na jaw.

Nie przegap: Zniewolona 3, odcinek 12: Katia uwięziona przez Żadana w psychiatryku! Mąż potwór nie pozwoli jej odejść - ZWIASTUN

Po chwili Żadan w 13 odcinku "Zniewolonej" 3 pokaże Katii jakim jest potworem. Zbliży się do niej, ale wcale nie rozwiąże jej rąk. Wręcz przeciwnie, wmówi żonie, że dla własnego dobra musi zostać w szpitalu i przejść leczenie. Bo on nigdy nie zgodzi się, żeby od niego odeszła. - Bałem się cię utracić... - wyzna Andriej mocno ją do siebie przytulając, ale Katia zacznie się z nim szarpać. Ukochany, który od początku ją okłamywał, stanie się dla niej obcym człowiekiem, którym zwyczajnie będzie się brzydzić. - Więc mnie przywiązałeś?! - krzyknie, próbując wyrwać się z jego objęć.

Nie przegap: Zniewolona. Syn Grigorija w 4 sezonie. Zagra go Mikołaj Roznerski z M jak miłość - ZDJĘCIA

W intrygi okrutnego Żadana w 61 odcinku "Zniewolonej" zostaną wtajemniczone tylko dwie osoby - jego ciotka i bliski współpracownik, zaufany przyjaciel Bogdan. Nad uwięzioną w psychiatryku Katią będzie stale czuwał doktor Wierchowiniec, którego Żadan zaszantażuje, żeby pomógł mu trzymać żonę w zamknięciu do czasu aż odzyska zmysły.

Niczego nieświadomy Nazar (Taras Tsymbaluk) w 13 odcinki "Zniewolonej" 3 na polecenia Andrieja będzie pilnował drzwi szpitalnej sali. Nie dopuści do Katii nawet jej opiekunki Pawliny (Olesya Żurakivska), której Żadan wmówi, że Katrusia cierpi na gorączkę nerwową i musi się leczyć.Bezduszny Żadan postanowi ratować małżeństwo z Katią za wszelką cenę. Tylko ciotce zwierzy się z dręczących go wyrzutów sumienia, że tak skrzywdził własną żonę. - Co ja narobiłem? Własnymi rękami ukochaną...

- Przecież jej nie zabiłeś... - pocieszy go ciotka. Żeby odzyskać żonę Żadan w 13 odcinku "Zniewolnej" 3 zdecyduje się sprzedać wszystkie domy publiczne i zacznie szukać kupców.

Tajemnicze zniknięcie Katii w 61 odcinku "Zniewolonej" zaniepokoi jej przyjaciółkę Olgę (Alina Kowalenko), która zawiadomi księcia Stefana Jabłoniewskiego (Siergiej Strelnikov), że z Katieriną dzieje się coś złego. Wreszcie znajdą ją odurzoną lekami w psychiatryku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze